2 מפגינים שמחו נגד הפלג הירושלמי נעצרו

לטענתם, השניים הנוספים – חרדים שנעצרו בעת שעוררו פרובוקציה נגד המפגינים, עדיין שוהים במעצר

הועדה להצלת עולם התורה של הפלג הירושלמי מסרה לאחר ההפגנה כי מתוך 3 חרדים שנעצרו היום במהלך מחאת הענק שהתקיימה בבני ברק, עצור 1 בלבד שייך לצד המפגינים, והוא שוחרר כעת.

לטענתם, השניים הנוספים – חרדים שנעצרו בעת שעוררו פרובוקציה נגד המפגינים, עדיין שוהים במעצר.

מהוועדה להצלת עולם התורה נמסר: נחישותו של הציבור החרדי במאבק נגד גזירת הגיוס לא תיפגם – גם מול פשרנותם של הנציגים החרדים בכנסת.

הציבור החרדי ימשיך להיאבק בכל דרך נגד הגזירה שהפילה אלפים לשמד הרוחני של צה"ל. ההפגנה האדירה שמתקיימת היום, כמו אלו שיבואו בעקבותיה, מכוונת בין השאר נגד החוק הדרקוני והאפל שיצא מבית מדרש הפשרות של הנציגים החרדיים בכנסת.

נמשיך להגן בחירוף נפש על חומות היהדות האמיתית, ולא ניתן לגרועים מלפיד להשליך חלקים מהציבור החרדי למלתעות הצבא. דרישת הציבור החרדי – השבת חוק הגיוס למתכונתו המקורית; ללא מכסות ויעדי גיוס.

המאבק אותו החל מרן ראש הישיבה זצוק"ל, ואחריו מועצת גדולי עולם התורה, יימשך בכל תוקפו עד להשגת המטרות. לא נתפשר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הידע שלו - של רשכבה"ג מרן ר' שמואל זצוק"ל - היה מחריד, העמקות שלו - פשוט לא מעלמא הדין, היראת שמים שלו - לא ניתנת לתיאור כלל וכלל, הרחמנות על אלמנות ויתומים - עם רגישות שלא נתפסת. התפלה - התלהטות והשתוקקות לאבינו שבשמים... אהא, אבדנו, יתומים היינו, אין מילים..... אי אי, וי להאי שופרא דבלי בעפרא.

  הידע שלו – של רשכבה"ג מרן ר' שמואל זצוק"ל – היה מחריד, העמקות שלו – פשוט לא מעלמא הדין, היראת שמים שלו – לא ניתנת לתיאור כלל וכלל, הרחמנות על אלמנות ויתומים – עם רגישות שלא נתפסת. התפלה – התלהטות והשתוקקות לאבינו שבשמים… אהא, אבדנו, יתומים היינו, אין מילים….. אי אי, וי להאי שופרא דבלי בעפרא…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם קֵל מֶלֶךְ חַנּוּן וְרַחוּם, עוֹשֶׂה צְדָקוֹת עִם כָּל בָּשָׂר וְרוּחַ בְּכָל עֵת, הֵעָתֵר לָנוּ הַיּוֹם וּבְכָל יוֹם וָיוֹם בִּתְפִלָּתֵנוּ, וְתִּשְׁמַע קוֹלֵנוּ, וּתבַטֵּל מֵעָלֵינוּ בְּקָרוֹב גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה מֵעַל בְּנֵי בְּרִיתְךָ. אָבִינוּ מַלְכֵּנוּ כַּלֵּה דֶּבֶר וְחֶרֶב וְרָעָב וּשְׁבִי וּמַשְׁחִית וּשְׁמָד מִבְּנֵי בְּרִיתֶךָ. כִּי אַתָּה שׁוֹמֵעַ תְּפִלַּת כָּל-פֶּה בְּרַחֲמִים.

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב