20 מתנדבים הוכשרו ככונני מד"א – הצלה עפולה

מתנדבי 'הצלה עפולה' עברו קורסים והשתלמויות רבות והוכשרו באחרונה לשמש ככוננים רשמיים של מגן דוד אדום ובכך יעניקו מענה מקצועי ומהיר עד בוא האמבולנס * מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין:"הכשרת הכוננים צפויה להציל חיי רבים"

20 מתנדבים הוכשרו באחרונה לשמש ככוננים מוסמכים מטעם מד"א וארגון 'הצלה עפולה' בראשות היו"ר מרדכי רוקח, ויחלו לצאת לאירועי החירום על מנת להעניק מענה מהיר ומקצועי עד לבוא האמבולנס.
עשרות המתנדבים החדשים סיימו בהצלחה קורס חובשים ונהגי אמבולנס ובטקס רב רושם קיבלו לידיהם את קוד הכונן הרשמי מטעם מד"א כמו גם תיק ציוד אישי להגשת הסיוע הרפואי.
מלבד ההכשרה הרפואית המקצועית זכו הכוננים לעבור הכשרה הלכתית. במהלך ההרצאות ההלכתיות של רבנים שונים אשר הציגו בפניהם את הבעיות הנוגעות לאנשי ההצלה ועל הדרכים והפתרונות ההלכתיים.
הכשרתם של המתנדבים לשמש ככוננים צפויה לסייע להצלת חיי אדם רבים באזור עפולה והצפון כולו.
מתנדבי 'הצלה עפולה' זוכים לסיוע מתמיד ממנהל מרחב גלבוע במד"א מר יוסי פחימה.
מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין אמר: "הכשרתם של עשרות מתנדבים לשמש ככוננים בעפולה צפויה להציל חיי אדם רבים וזהו עוד נדבך בהנגשת והענקת השירות הרפואי המקצועי של מד"א במהירות וביעילות".
יו"ר 'הצלה עפולה' מרדכי רוקח: "מגן דוד אדום משקיעים מאמצים רבים על מנת להכשיר את הכוננים בצורה המקצועית ביותר ובנוסף לכך מעניקים במד"א את היכולות למתנדב שומר המצוות להעשיר אף את הידע ההלכתי הנוגע לאיש ההצלה. אני מבקש גם להודות ליו"ר הצלה גוש דן הרב אושי שלומוביץ שפועל ללא לאות לסייע לכוננים הצלה עפולה במשימתם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.