20 שנה אחרי שחזרה בתשובה: נועה ירון מדברת

השחקנית שחזרה בתשובה יוצאת עם ספר חדש העוסק בלבטים של הילדים המתבגרים שלה, והפחד שיחזרו בשאלה. צפו בכתבה. { סיפור של אמונה}

כבר 20 שנה עברו מאז שנועה ירון, חזרה בתשובה. היא הייתה  כוכבת בערוץ הילדים , הגישה תכנית בערוץ 2 בשא הקריירה היא החליטה לנטוש את הכל ולחזור בתשובה.

בשנת 2007 יצא לאור ספרה, מקימי (הוצאת עם עובד). הספר מבוסס על התנסותה האישית וחוויותיה כאשת קריירה שחזרה בתשובה. כחלק ממערך הקידום של סיפרה, שבה ירון-דיין שוב אל האקרנים ואל עמודי החדשות והופיעה לראשונה מאז שחזרה בתשובה, בתוכניתו של יאיר לפיד בערוץ 2 ואצל ליאת רגב בתוכנית "עניין אחר" ברשת ב'.

 

נועה ירון-דיין מתגוררת ברמת בית שמש והיא אם לשבעה ילדים. היא עוסקת בהנחיית ערבי נשים ובמתן הרצאות, ומפרסמת טור קבוע בירחון לנשים דתיות "פנימה". בני הזוג דיין הקימו בתל אביב מרכז להרצאות בשם "התהוות", וירון-דיין מלמדת בו.

בשלב הראשון היא התנתקה מהכל, אבל עם הזמן מצאה את הדרך שלה לשלב בין שני העולמות שלה. יחד עם בן זוגה היא עברה ממאה שערים לבית שמש.

היא הביאה לעולם 7 ילדים ועכשיו היא יוצאת עם ספר חדש העוסק בלבטים של הילדים המתבגרים שלה, והפחד שיעשו את הדרך חזרה לעולם שהשאירה מאחור.

צפו בכתבה באדיבות רשת

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.