מתחדשים ב'קול ברמה': זיגמן עובר לבוקר

התוכנית "חדש על הבוקר", תשודר מידי יום בשעה שבע בבוקר, על ידי נועם זיגמן ששימש עד כה כפרשן הפוליטי של הרדיו. מדובר במשדר אקטואלי חדש ושונה המבוסס על תחקירים וחשיפות של צוות הכתבים של התחנה. {התחרות בעיצומה}

לאחר עזיבתו של מוטי לביא, רדיו 'קול ברמה'  מנסה להתחדש במשהו חדש על הבוקר, שיביא את החדשות והאירועים החדשותיים במשדר בן שעתיים

התוכנית "חדש על הבוקר", תשודר מידי יום בשעה שבע בבוקר, על ידי נועם זיגמן ששימש עד כה כפרשן הפוליטי של הרדיו. מדובר במשדר אקטואלי חדש ושונה המבוסס על תחקירים וחשיפות של צוות הכתבים של התחנה.

השעה הראשונה תציג תמונה מלאה של האירועים החדשותיים שעל סדר היום ותכלול דיווחי כתבים וראיונות, והשעה השנייה תתמקד בהצגת חשיפות, תחקירים וכתבות מעקב, בנושאים הרלוונטיים לציבור המאזינים.

נועם זיגמן, שימש עד הימים האלו כפרשן הפוליטי של הרדיו, כשקודם לכן מילא שורה של תפקידים בתקשורת הישראלית והחרדית. הוא נמנה על אנשי התוכן בעת הקמת ערוץ 20, ולאחר מכן עבר לתפקיד הכתב הפוליטי של הערוץ. קודם לכן הגיש את המהדורה המרכזית ברדיו קול חי, ובעבר הרחוק יותר, היה בעיתונות הכתובה: מקור ראשון, מעריב באינטרנט ועיתון 'יום ליום'.

נועם זיגמן: אני מודה על האמון שניתן לי ובי להגיש את התוכנית החדשה, אנחנו יוצאים לדרך חדשה עם בוקר חדש ומעניין שיהווה שינוי מרענן. אני מזמין את כולם להקדים את ההתעוררות ולהאזין לנו החל מיום ראשון כל יום בשבע בבוקר.

אריאל דרעי מנכ"ל רדיו 'קול ברמה': התוכנית "חדש על הבוקר" מהווה רענון מהותי למשדרי האקטואליה במדיה החרדית בעיקר בתחום התוכן וקביעת סדר יום, אין לי ספק כי המגיש המנוסה לצד צוות הכתבים המורחב של התחנה ייצרו ערך חדש לציבור המאזינים.

נועם זיגמן, הוא בנו של אברהם זיגמן, שפרש לפנסיה לפני כשלוש שנים מקול ישראל, שם היה מגיש ועורך מוזיקאלי במשך למעלה מ-30 שנה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.