250 ילדים חולים השתתפו במחנה נופש

'לב מלכה':" חשוב לדאוג מאוד לילדים המאושפזים בבתי החולים בפריפריה שלא זוכים כל יום להזמנות לימי כיף ומחנות נופש

 

ארגון 'לב מלכה', המטפל בילדים חולי סרטן ערך מחנה נופש במלון מפואר בעיר נתניה. בהנהלת הארגון מספרים שמאתיים וחמשים ילדים חולים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד.

 

 

יש לציין, כי בישיבת צוות שנערכה בהנהלת הארגון, כחלק מהיערכות למחנה הנופש, הוחלט לרכז את מירב המאמצים להגיע אל מספר רב של ילדים חולים הנמצאים בבתי החולים שבפריפריה, הן בצפון והן בדרום ולהזמינם למחנה הנופש המיוחד. "חשוב לדאוג מאוד לילדים המאושפזים בבתי החולים בפריפריה שלא זוכים כל יום להזמנות לימי כיף ומחנות נופש על ידי הארגונים המטפלים בילדים חולים", ציינו בהנהלת הארגון.

"ימים של חוויה והנאה עמוסים בפעילויות ותוכניות, אורגנו בלב חם", ציינו הורי הילדים אשר ביקשו להודות להנהלת ארגון 'לב מלכה' ולמתנדבים. ימי המחנה עברו על הילדים בהנאה במרחבי הקמפוס של המלון המפואר עם משטחי דשא ופינות מנוחה מרהיבות, עובדי המלון עמלו על הכנת ארוחות מזינות ומגוונות בהתאם לצרכים הרפואיים של כל ילד וילד, ובהפקת שלל אירועים מיוחדים.

 

את ימי המחנה ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש. המחנה ננעל בדבריו של יו"ר הארגון הרב אהרן אברמן: "מרגש היה לראות את הילדים החולים אשר על פניהם חיוך של שמחה ומביעים את הנאתם הגלויה משעות החוויה המשעשעות והמיוחדות, מחזות אשר בני משפחתם והצוות הרפואי לא נתקלים בהם מידי יום, הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה ".

לב לב2

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.