3 השירותים למעבר דירה שאתם צריכים להכיר

מעבר דירה הוא מהפעולות הנפוצות בישראל. הישראלים עוברים כיום יותר דירות במהלך חייהם ביחס למה שהיה מקובל לפני עשור או שניים, דבר שמביא לפריחה מצד השירותים השונים למעבר דירה.
בחרנו להציג בפניכם 3 שירותי מעבר דירה שרוב הישראלים פשוט לא מכירים ושיכולים לחסוך לכם זמן ובעיקר את ההתעסקות בביצוע פעולות שאיננו אוהבים לבצע – החל מאיסוף קרטונים למעבר דירה ועד לשירותי אחסון תכולה.

קרטונים למעבר דירה

אני זוכר שלפני כמה שנים, כשאני עברתי דירה, הלכתי לסופרמרקט הקרוב על מנת למצוא קרטונים למעבר דירה. עובדי המקום ניסו לעזור כשהפנו אותי למחסנאי.

הבחור הנחמד טען שהם גורסים את כל הקרטונים בשעה 11:00 בבוקר ואם אני רוצה להספיק ולאסוף קרטונים למעבר דירה, עלי להגיע למחרת בשעה המיועדת. וכמו שהמליצו לי לעשות, אכן הגעתי ביום למחרת בשעה שנאמרה לי רק כדי לגלות שהקרטונים כבר נגרסים באותה עת. מתוסכל סיפרתי על חוויתי לחבר שאמר לי בפליאה "אין לך מה לעשות? לך תקנה קרטונים" עצם המחשבה נראתה לי מוזה אך כשנכנסתי לחנות לממכר חומרי אריזה למעבר דירה, התברר לי כמה הענף הזה מפותח והרגשתי כאילו שרק אני איני מכיר אותו… אם גם אתם אינכם מכירים את השירות אז זה הזמן להכיר. בתוך מספר דקות תוכלו להזמין חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה, עם שליח שיביא את הקרטונים עד לפתח ביתכם. הזמן שתחסכו אינו משתווה לטעמי למחיר הזול שניתן לרכוש בו את המוצרים – אחת כמה וכמה אם אתם מוכנים להתפשר ולרכוש קרטונים ממוחזרים – כאלה ששימשו לייבוא של מוצרי טקסטיל והייטק. המחיר באותה עת עמד על 3 ₪ לקרטון ובסכום שלא עולה על הדלק והזמן שהייתם מבזבזים אם הייתם מחפשים קרטונים בעצמכם, גם אתם יכולים לפתור את עצמכם מהמטלה המעיקה.

קרטונים למעבר דירה
קרטונים למעבר דירה

שירותי אריזת דירה למעבר

למיטב הבנתי והיכרותי עם הנושא, הדבר שאולי צורך מאתנו את כמות האנרגיה וההתעסקות הגדולים ביותר בזמן מעבר דירה הוא שלב המיון והאריזות. קיפול בגדים, עטיפה של כלים שבירים ועוד לא העלנו את זמן הפריקה שבמקרה הטוב ימשך מספר ימים. אם אתם מרגישים שאין לכם את הזמן והכוח להתחיל ולהתעסק באריזת הדירה ובפריקת הקרטונים, כדאי שתכירו את שירותי האריזה המקצועיים של דירה למעבר. כיום, קיימות מגוון חברות שכל מטרתן הוא לעשות לכם סדר בבית ובינינו – אין כמו מעבר דירה על מנת לעשות את הסדר המיוחל.

איך מתבצעת אריזת דירה למעבר?

פשוט מאוד, במקום להתחיל ולארוז את הבית מספר שבועות לפני המעבר, צוות עובדים מיומן שאוהב לעשות סדר (מתברר שיש דבר כזה), יגיע אל ביתכם ביום המעבר או מספר ימים קודם ויארוז את כל הבגדים והפריטים האחרים. אינכם צריכים לדאוג לדבר מאחר וגם הקרטונים ומוצרי האריזה מסופקים על ידם. מיותר לציין שהאריזה מתבצעת באופן המקצועי והבטוח ביותר ולאחר ההובלה של הדירה, צוות העובדים ידאג לפרוק את הציוד ולסדר אותו בביתכם החדש והכל על פי הדרישות והצרכים שלכם רק באופן שונה – מקצועי יותר. אם אתם כמוני – שונאים לארוז את הדירה ולפרוק אותה – זה בדיוק השירות שאתם זקוקים לו. המחיר אם שאלתם מתחיל בכמה מאות שקלים ותלוי בכמות הפריטים והדרישות שלכם – כלומר אריזת הדירה למעבר בלי פריקה או כולל פריקה וסידור של הפריטים. מה שבטוח, אתם לא מתארים לעצמכם איך הארון שלכם יכול להיות מסודר…

אחסון תכולת דירה

עוברים לגור במקום מגורים זמני עד שהדירה שרכשתם תתפנה? עומדים לפני טיסה ארוכה לחו"ל, רוצים להשכיר את הדירה שלכם בתקופה הזאת אך חוששים שהריהוט היקר שרכשתם עלול להינזק? בדיוק בשביל מקרים כאלה הוקמו המחסנים השונים לאחסון תכולת דירה. בישראל פועלות מספר חברות אחסון תכולת דירה כשחלקן מציעות שירותים שמזכירים את מה שאנו רואים בדרך כלל בטלוויזיה – יחידות אחסון מושקעות ונעולות עם גישה שמובטחת רק לבעל התכולה שנמצאת ביחידת האחסון. המחירים עשויים להשתנות מאזור מגורים אחד לאחר ובאופן כללי במרכז מחירי האחסון עשויים להיות עד פי 2 מאשר בצפון או בדרום.

מה לבדוק לפני ששוכרים יחידת אחסון?

  • ישנם מספר דברים שצריך לבדוק טרם שכירת יחידת אחסון:
    האם גודל היחידה מתאים לכם – רוב בעלי היחידות מציעים מגוון גדלים של יחידות בהתאם לצורך שלכם. בדקו שבמקום בו אתם מאחסנים את תכולת דירתכם, גודל היחידה מותאם לצרכים שלכם כך שלא תשלמו יותר כסף ממה שצריך.
  • אבטחה – בדקו שבמקום מערכות אבטחה ושבעלי המקום שוכרים חברת אבטחה.
  • אמצעי הגנה נוספים – כל מחסן לאחסון תכולת דירה צריך לקבל אישור מכבי אש וכן לבצע פעולות אחזקה שוטפות כגון ניקוי וריסוס יזומים.

אנו בטוחים שהשירותים שהוזכרו יכולים לסייע כמעט לכל אחד שעובר דירה וממליצים לבדוק את הצרכים, הזמן שעומד לרשותכם ואת התקציב על מנת לקבל החלטות נבונות ולבחור בשירותי מעבר דירה שיעניקו לכם ערך מוסף.

מאחלים לכם מעבר דירה מוצלח!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.