3 מחבלים חוסלו בעת הריסת בית המחבל

כוחות צה"ל הרסו הלילה בקלנדיה את ביתו של רוצח דני גונן הי"ד. במקום התפתחו חילופי אש שהובילו לחיסולם של 3 מחבלים {חילופי אש בקלנדיה}

נלחמים בטרור: בהתאם להנחיית הדרג המדיני, הרסו הלילה כוחות הנדסה של צה"ל את ביתו של המחבל מוחמד אבו שהין שבקלנדיה.

מדובר צה"ל נמסר כי הריסת הבית בוצעה בעקבות פיגוע הירי שארע ב-ב' בתמוז תשע"ה, 19 ביוני 2015, בו רצח המחבל מוחמד אבו שהין את דני גונן ז"ל ופצע אזרח נוסף, במעיין עין בובין הסמוך ליישוב דולב.

במהלך ההריסה פתחו מחבלים חמושים באש לעבר הכוחות אשר הגיבו בירי. שלושה מחבלים נהרגו בהתקלויות, אין נפגעים לכוחותינו. בנוסף, במקום התפתחו הפרות סדר אלימות בהשתתפות מאות פלסטינים שהשליכו מטענים, בקבוקי תבערה ויידו אבנים וסלעים לעבר הכוחות, שהגיבו באמצעים לפיזור הפגנות.

בתמונות: הבית ההרוס של המחבל. צילום: דובר צה"ל
כזכור, המחבל שביצע את הפיגוע נעצר כעבור מספר ימים והועבר לחקירת כוחות הביטחון. מאוחר יותר התפרסם התיעוד הדרמטי ממעצרו. צפו

(באדיבות רשת)

בתחילת הסרטון נראה צילום מהאוויר, כשהרכב שמוביל את הלוחמים חונה לא רחוק מהרכב שבו היו החשודים. לוחמי הימ"מ יוצאים מהרכב ומתקרבים בנשקים שלופים לעבר הרכב עם החשודים.

בשלב הבא ההתרחשויות נראות דרך מצלמת הקסדה של אחד הלוחמים. הם נראים מכתרים את הרכב ושלושת החשודים, נהג הרכב ושניים נוספים, נראים יוצאים ממנו בידיים מורמות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.