בקבוק התבערה בהר נוף: 3 נעצרו(וידאו)

התקרית החמורה אמש בהר נוף: בגיר ושני קטינים נעצרו בחשד למעובות באירוע

הבוקר נעצרו בירושלים 2 קטינים ובוגר בחשד שהשליכו אמש בקבוק תבערה אל עבר תומכי אל ישי, בשעה שאלו קיימו עצרת תמיכה מתחת לביתו שבהר – נוף. בשעה זו הם נחקרים בתחנת מרחב מוריה והם יובאו להארכת מעצר במידת הצורך.

כזכור, אמש התקיים אירוע תמיכה באלי ישי מתחת לביתו, בו השתתפו כמה מאות פעילי ואנשי יחד.

במהלך האירוע, הושלך בקבוק תבערה לכיוון ישי ואנשיו, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק, אך עצם האירוע הוא תמרור אזהרה שמהווה עליית מדרגה בעימות הפנים ספרדי.

ישי אמר לעשרות תומכיו בשכונת הר נוף בירושלים, יו"ר מפלגת יחד אלי ישי למאות התומכים מחוץ לביתו: "אני אוהב אותכם, את כולם, את הפעילים, את ראשי המטות, וכל מצביעי יחד ועם ישראל. אני מודיע שאת המהפכה הזאת לא נעצור. אני כל כך מתחזק ומתעודד ממכם, האמונה שלכם בדרך שלנו מחזקת ומעודדת מאד".

ישי התקבל בקריאות "אלי אלי", ובשירת עוצו עיצה ותופר".

ישי התייחס לזיופים במערכת הפוליטית ואמר: "ידענו שזה יקרה, תיארנו לעצמנו והתכוננו לכל מיני תרגילים של פסילת קולות, הלכנו בדרך האמת, אולם לא פגענו באחרים לא באלימות פיזית ולא באלימות מילולית. אבל אנחנו את האמת נגיד, עשו כאן גניבת בחירות, הדמוקרטיה כאן נעלמה".
ישי תקף את ההתנכלות להנהגה הרוחנית ואמר:"הם רדפו ופגעו במרן ראש הישיבה, רדפו ופגעו בכל רבני המפלגה ותומכיה, כל מצביע ומצביע נפגע, אבל אני מודיע שאף אחד לא יעצור אותנו, אנחנו נמשיך ונבנה את התנועה בכל הכח , אנשים קרועים ועצובים".

לסיום אמר ישי: "גנבו לנו את הבחירות והכאב ענק כי לא הפסדנו בדמוקרטיה אלה בגניבה. הקמנו תנועה להרבות אהבת חינם בעם ישראל למרות כל ההפרעות. למעלה מ 30 שנה אני פועל במערכות בחירות, אבל האהבה הענקית שהיתה בבחירות האלו לא ראיתי מימי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.