פיגוע ירי סמוך לבית אל: 2 ישראלים נפצעו באורח קשה – המחבל נוטרל

טרור ללא הפסקה: מחבל פלסטיני פתח באש לעבר קבוצת ישראלים במחסום 'פוקוס' הסמוך לבית-אל. כתוצאה מהירי פונו מהזירה שלושה פצועים, שניים מהם במצב קשה. המחבל, שוטר במשטרה הפלסטינית, נורה ונוטרל ע"י הכוחות בשטח

טרור ללא הפסקה: מחבל פתח באש לעבר ישראלים במחסום 'פוקוס' הסמוך לבית אל. כתוצאה מהירי נפצעו שלשה ישראלים שהיו במקום, שנים מהם במצב קשה. כוחות הביטחון שהיו במקום ירו בו ונטרלו אותו.

מתחקור האירוע עולה כי המחבל הגיע עם רכב פלסטינאי למחסום וביצע ירי לעבר ישראלים שעמדו בסמוך למחסום. המחבל נורה בזירה על ידי החיילים, ומצבו עדיין לא ידוע. צוותי מד"א במקום החלו להעניק טיפול רפואי לקראת פינוי לבית החולים.

"מדובר בשלושה פצועים, שניים במצב קשה. אחד מהם פצוע קשה בירך עם פגיעת ירי והשני פצוע צוואר עם פצע ירי. פצוע נוסף מוגדר קל-בינוני, אחד מהם כבר עושה את דרכו לשערי צדק. ניידות מד"א הגיעו לשטח", נמסר ממד"א.

כזכור, נער כבן 17 נפצע אמש באורח קל מדקירה ברחוב סולטן סולימאן, סמוך לשער שכם.

שני הדוקרים, ככל הנראה קטינים, נמלטו מהמקום. הבוקר הם הסגירו עצמם למשטרה.

סמוך לשעה 17:35, דיווח הנער לכוחות ההצלה על הדקירה. למקום הוזעקו כוחות גדולים שפינו אותו לבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים כשהוא סובל מפצע דקירה בפלג גופו העליון.

ביום רביעי נפצע באורח קשה גבר בן 40 לאחר שנדקר בפלג גופו העליון בתחנת הדלק מנטה בגבעת זאב, צפונית לירושלים. המחבל הדוקר נתפס על ידי אזרחים שהיו במקום. מפרטי האירוע עולה כי המחבל, צעיר כבן 17, תקף בני זוג שהיו בתוך מסעדה במתחם החנויות של התחנה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל הפיגועים בגלל "חידוש גזירת גיוס" השמד והניאוף על בני ישיבה, כל הפיגועים בגלל "חידוש גזירת גיוס" השמד והניאוף על בני ישיבה, כל הפיגועים בגלל "חידוש גזירת גיוס" השמד והניאוף על בני ישיבה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב