30 שניות של טירוף: "המחבל דהר עם רכבו ודרס אנשים" (וידאו)

אלכסנדר מרגלית נסע מאחורי הרכב המסחרי הלבן ברחוב שמעון הצדיק בירושלים. כעבור שניות, הבחין בנהג הרכב דוהר לעבר מסלול הרכבת הקלה – ודורס את האנשים שעמדו בתחנות ההסעה. "הוא פגע באנשים לאורך מסלול הרכבת. אחד ועוד שניים וגם ברוכב אופניים שהיה זרוק על הצד. שוטרי מג"ב נטרלו אותו תוך פחות מחצי דקה"

בתוך 30 שניות של טירוף דהר המחבל ברכב מסחרי לבן ודרס את האנשים שהמתינו בתחנת הרכבת הקלה.

 וידאו באדיבות רשת

אלכסנדר מרגלית, עד ראייה שנסע ברכבו מאחורי הרכב של המחבל, סיפר לחדשות 2 על פיגוע הדריסה שראה,"יצאתי מצומת ארזי הבירה לרחוב שמעון הצדיק, עמדתי ברמזור וכשהוא התחלף לירוק ראיתי רכב מסחרי בצבע לבן חותך את הכביש ופוגע ברמזור על מסלול הרכבת", סיפר מרגלית. לדבריו, כבר אז הוא הבין שמדובר במחבל שמבצע פיגוע דריסה.

 

"המחבל נכנס לתוך המסלול של הרכבת הקלה ופגע באדם שעמד באחת התחנות. הוא המשיך לנסוע, פגע בעוד שניים ודהר לכיוון רחוב משה זקס. שם הוא פגע בעוד כלי רכב וברוכב אופניים שהיה זרוק על הצד", המשיך מרגלית לתאר את הפיגוע שהתרחש מול עיניו.

 

לדבריו, כוחות הביטחון הגיבו במהירות – ונטרלו את המחבל במהירות: "רכב של מג"ב דהר אחרי המחבל לתוך המסלול של הרכבת. שלושה רכבים של מג"ב דהרו לכיוונו והשוטרים פגעו בו. זה ארך פחות מחצי דקה עד שפגעו בו".

דביר עדני מארגון איחוד הצלה סיפר שהוא ועמיתיו הגיעו לזירת הפיגוע בתוך פחות מדקה: "היינו בזירה וראינו שישנם 5 נפגעים – 4 קשה ואחד באורח אנוש. המחבל נעצר וחוסל, היו עוד כמה נפגעים קל ובינוני שטופלו במקום. תוך דקות טיפלנו בנפגעים, שסבלו גם מפגיעות ראש קשות. האירוע הזה הוא אירוע בסדר גודל נרחב יותר מהפיגוע הקודם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.