מטה קלינטון בפאניקה: "הסקר על טראמפ גרוע"

לאחר פרסום סקר ABC שהצביע על מהפך לפיו טרמאפ מוביל באחוז אחד על הילר קלינטון במטה קלינטון נכנסו ללחץ וטענו אמש (שלישי) כי מדובר ב"סקר גרוע". טראמפ מתקרב לניצחון.

לאחר פרסום סקר ABC שהצביע על מהפך לפיו טרמאפ מוביל באחוז אחד על יריבתו הדמוקרטית, במטה של הילרי קלינטון טענו אמש (שלישי) כי מדובר ב"סקר גרוע". כך פורסם באתר "פוליטיקו".

"זה לא מה שאנחנו רואים בכלל", אמר אחד מעוזריה הבכירים של קלינטון. "יש משהו במודלים שפשוט לא מסתדר". יש לציין כי מדובר באותו סקר שהראה לפני שבוע בלבד כי לקלינטון יש יתרון של 12% על פני טראמפ,

במטה קלינטון לחוצים בגלל העובדה כי המומנטום והסחף עבר לצד של טראמפ שהצליח למחק פער בלתי נתפס בתוך שבועיים.  בימים האחרונים הצליח הקמפיין של טראמפ להתאושש מהמכה הקשה, בין היתר על ידי תקיפתה של קלינטון על מדיניותה הצפויה וגם על פרשת המיילים שממשיכה לצוץ, והגיעה לשיא עם הודעת ראש ה-FBI ג'יימס קומי כי הארגון יבחן 650 אלף מיילים שעשויים להיות קשורים אליה.

העוזר של קלינטון הסביר כי בקמפיין ציפו לעלייה של טראמפ בסקרים כבר אחרי העימות הטלוויזיוני השלישי בין השניים."המרוץ הפך צמוד, כפי שידענו שיקרה", אמר. "אבל אנחנו לא רואים שום סימן שסיפור ה-FBI השפיע על הסקרים. יש לנו יתרון משמעותי".

על פי המפה שפרסם נייט סילבר לטראמפ יש סיכוי של 30 אחוז לנצח, רק לפני שבועיים סילבר נתן סיכוי של 10 אחוז, סילבר העניק את פלורידה ואוהיו וצפון קרולניה לרפבוליקנים. טראמפ אם ינצח יצטרף לנצח גם בפניסילבניה וניו המפשיר או קולרדו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.