35 דקות לירושלים? המכוניות זחלו בפקקים (וידאו)

משעות הבוקר נרשמו פקקי תנועה משמעותיים באיזור מנהרות הראל. לעומסי התנועה הרגילים התווספו גם עומסים בכניסה למנהרה משני הכיוונים. צפו { אכזבה}

חשבתם שפתיחת המנהרות בציר ירושלים – קסטל תמנע את הפקקים? הנוסעים בכביש ירושלים תל אביב  התבדו לאחר ההבטחה של שר התחבורה כץ כי  "35 דקות והגעתם" – . היום, עם החזרה לשגרה, נדמה שהמצב בשטח לא פתר תבעיה ולא קיצר את הדרך לירושלים.

משעות הבוקר נרשמו פקקי תנועה משמעותיים באיזור מנהרות הראל. לעומסי התנועה הרגילים התווספו גם עומסים בכניסה למנהרה משני הכיוונים.

אחת הסיבות לפקקים נועצה בשל תאונת דרכים קלה שאירעה בשעות הבוקר ויצרה פקקים גדולים בין גינות סחרוב שבכניסה לבירה לבין מחלף נווה אילן, אבל הגורמים המקצועיים טוענים כי אין קשר בין התאונה לפתיחת הכביש וממליצים להתאזר בסבלנות.

"כבישים מוזרים ולא ברורים – נראה רע"

הנוסעים בכביש אינם נשמעים מרוצים. "עמדתי בפקקים במקום שבחיים לא הייתי עומדת, בכביש 1 עוד ביציאה מירושלים", סיפרה אופירה לוי לחדשות 2 Online. "אני מרגישה שהפקקים זלגו לשם. אולי זה היום הראשון ואנשים עדיין מבולבלים, אבל זה לא נראה טוב".

"זה נראה רע, אבל לא ציפיתי לכלום ולשום דבר. ברור לי שזה גם ימשיך רע בזמן הקרוב, אולי עד שיפתחו נתיב נוסף", הוסיף יוסף דרשן. "הכבישים מוזרים ולא ברורים, המנהרה עצמה יפה אבל הכניסה והיציאה אליה די מוזרות. בשורה התחתונה יש פקקים – ואולי יותר מבוקר רגיל של יום ראשון".

בתגובה לטענות,  דוד לנדסמן, מהנדס כביש 1, טוען כי הפקקים לא נגרמו כתוצאה מפתיחת המנהרות ושינוי התוואי של הכביש. "הייתה תאונה, והיא יכולה הייתה לקרות גם בשבוע שעבר וליצור את אותם פקקים, אין קשר בין הדברים", הוא טוען. אני חושב שהכביש החדש יהפוך את הנסיעה לבטוחה יותר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.