35 שוטרים חרדים חדשים

הסתיים קורס לשוטרים חרדים במשטרת ישראל מהיום נוספו עוד 35 שוטרים חרדים חדשים לשורות המשטרה. { כחולים שחורים}

החרדים הולכים ונטמעים בשורות הצבא: 35 שוטרים חרדים הצטרפו היום רישמית אל משטרת ישראל.

מדובר בשוטרים שהתגייסו במסגרת השרות האזרחי בטחוני ובמסגרת שרות החובה. מדובר בקבוצה נוספת של כ-140 שוטרים חרדים המשרתים כיום  בשרות חובה במשטרה.

השוטרים סיימו קורס בו הם למדו על יסודות המשטרה והחוק, ועל תפקידי השוטר בהתאמה למגוון התפקידים בהם הם ישתלבו במהלך שרותם. כמו כן  הם עברו הסמכת ירי בכלי נשק. השוטרים מבני הציבור החרדי ישתלבו בתפקידי סיור בניידות המשטרה, במערך הטכנולוגיות וכתומכי המודיעין האלקטרוני – סיגנט , חובשים ובמעון מגוון רחב של תפקידים.

רב משמר הגבול רפ"ק  הרב בועז גלעדי ברך את השוטרים החדשים וציין בדבריו כי מיטב הבחורים שמגיעים למשטרת ישראל מהווים מגדלור של השפעה חיובית על הסובב אותם בארגון ומאידך הם המגשרים והשגרירים הטובים ביותר בין משטרת ישראל לציבור הרחב. הרב גלעדי קרא לשוטרים להיות הקטר החם שמושך את הקרונות.

ראש תחום שח"מ במשטרת ישראל  רפ"ק לירון לוי אמר כי השוטרים מסיימי הקורס יקבעו את תדמיתה של המשטרה בפני הציבור הרב גווני במדינת ישראל. כמו כן הוא הודה לבני משפחות השוטרים על התמיכה הרבה שנתנו לחניכים החדשים.

במשטרת ישראל פועלים רבות על מנת לבנות סביבה נכונה ומתאימה למתגייסים מבני הציבור החרדי. מדובר בהחלטה שהתקבלה לפני כשנתיים שבה הוחל במתן קשב עמוק לצורכי השוטרים מבני הקהילה החרדית ומניסיון השוטרים שהצטרפו עולה כי מדובר בהצלחה רבתי.

כחלק מההתאמה לבני המגזר החרדי אופיינו תפקידים שבהם תרומתם של בני המגזר החרדי תהיה מהטובות ביותר. ניתן לציין את השתלבותם במערך המודיעין של המשטרה ובתפקידי הסיור ובתפקידי עשייה נוספים.

 

משטרה 2

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.