פרשת הצוללות: מקורבי נתניהו שוחררו ממעצר בית

עורך דינו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, דוד שמרון ומפקד חיל האוויר לשעבר אליעזר (צ'ייני) מרום, שוחררו היום (ראשון) ממעצר בית בתנאים מגבילים

פרשת הצוללות: עורך דינו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, דוד שמרון ומפקד חיל האוויר לשעבר אליעזר (צ'ייני) מרום, שוחררו היום (ראשון) ממעצר בית. על השניים הוטלו מגבלות, בין היתר נאסר לצאת מהארץ ולהיפגש עם כל גורם שמצוי בפרטי החקירה – כולל ראש הממשלה.

לגבאי הארכת מעצרם של איש העסקים מיקי גנור, ותת אלוף במי'ל אבריאל בר יוסף, עו"ד רונן שמר.- מחר יוחלט על הארכת מעצרם.

ביום חמישי האריך בית המשפט בראשון לציון בחמישה ימים את מעצרם של המשנה לראש המל"ל לשעבר אבריאל בר יוסף ושל איש העסקים מיקי גנור, החשודים המרכזיים בתיק 3000.

השופטת עינת רון אמרה כי: "רוב החומר בפרשה הזאת לא מוכר לתקשורת, חלו התפתחויות לא מעטות בחקירה הן בעניין בר יוסף והן בעניינם של אחרים".

פרקליטו של גנור עו"ד נתי שמחוני אמר כי כי "מר גנור לא נתן שוחד לאף גורם. הוא קיבל את תפקידו כנציג המספנה הגרמנית בישראל בלי שנזקק לסיוע של שום גורם ולכן לא נדרש ולא נזקק לשלם לאיש בעבור זה".

שמחוני מתח ביקורת נוקבת על יו"ר יש עתיד יאיר לפיד שאמר כי מדובר בפרשת השחיתות הכי גדולה שהיתה בישראל. "נבחרי ציבור מדברים כשאין להם שום מידע על ממצאי החקירה".

בסביבת ראש הממשלה טענו לערו 2 כי חלקו של עורך הדין דוד שמרון – עורך דינו ובן דודו של ראש הממשלה נתניהו – מוקצן בתקשורת לרעתו, וכי חלקו בפרשה קטן מהמיוחס לו.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.