מצוקת מקום גדולה במוסדות 'כאייל תערוג'

בימים אלו עמלים נציגי הציבור בכנסת ובעיריית ירושלים בכדי לנסות לפתור את מצוקת המקום הקשה השוררת במוסדות

שנת הלימודים במוסדות 'כאייל תערוג' שע"י רשת 'בני יוסף' נפתחה בהצלחה רבה. 300 ילדים החלו את שנת הלימודים בתוך בקומפלקס של המוסדות, שם מתחנכים עשרות ילדים וילדות בגילאי גן.

בנוסף להם, לומדים מאות ילדים בתלמוד התורה של הקהילה והילדות לומדות בבית הספר. שמם של מוסדות 'כאייל תערוג' בשכונת 'הר חומה', יצאו למרחקים, בזכות שמו של ראש המוסדות הרה״ג אייל עמרמי , אשר כואב את מצוקת המקום בכל יום ויום. בהנהלת המוסדות מספרים כי למרבה הצער, הם נאלצים לענות תשובות שליליות למאות משפחות משכונות דרום ירושלים המבקשות לשלוח את ילדיהם למוסדות, בשל מצוקת המקום הקשה המקשה זאת.

בימים אלו עמלים נציגי הציבור הן בעיריית ירושלים והן חבר הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי לפתור את מצוקת המקום הקשה השוררת במוסדות, בהם הילדים לומדים בתת תנאים. בהנהלת המוסדות מצפים מנציגי הציבור להתעשת ולהוציא את המירב בכדי לתת פתרונות למצוקה הקשה. יודגש, כי בהנהלת רשת מעיין החינוך התורני מודעים למצוקה זו ואף המנכ״ל הרב חיים ביטון קיים מספר ישיבות בנושא בכדי להביא לפיתרון המצוקה הקשה ולהסדרת המוסדות אחת ולתמיד בכדי שיזכו הילדים ללמוד במקום ראוי ומכובד כיאה לתינוקות של בית רבן.

יש לציין, כי לפני שנתיים הוקמה 'ישיבת אמרי שפר' – ישיבה קטנה שמיועדת לבוגרי המוסדות. בהנהלת המוסדות מציינים כי הם מקווים בקרוב מאוד לפתוח גם ישיבה גדולה ובכך להשלים את היקף המוסדות. בנוסף, הם שואפים לפתוח מוסדות נוספים ברחבי הארץ – מוסדות הכי טובים שיש, אשר יהיו מיועדים לציבור בעלי התשובה. לא מוסדות של בדיעבד, אלא ברמה הגבוהה ביותר שקיימת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.