הגינג'לים החדשים לרגל חגיגות העשור 'בקול ברמה' • האזינו

שידור מיוחד נערך אתמול ברדיו 'קול ברמה' לרגל תחילת אירועי שנת העשור לרדיו • צפו בתיעוד והאזינו לגינג'לים החדשים

יום חג ב'קול ברמה': שידור מיוחד נערך אתמול ברדיו 'קול ברמה' לרגל תחילת אירועי שנת העשור לרדיו – בתכנית הושק הג'ינגל החדש תחת הסלוגן "בשבילך ובשבילי" שילווה מעתה ואילך את שידורי התחנה.

אתמול, כמה שעות לפני התקדש החג, הכניסה לתחנה קושטה בבלונים ואביזרים חגיגים, כמו כן עובדי התחנה התכבדו בהרמת כוסית לחיים. בנוסף, לרגל חגיגות העשור השיקה התחנה את הלוגו החדש והחגיגי שעוצב בקפידה על ידי טובי המוחות במשרד הפרסום "מותג" בבעלותה של יהודית יפרח.

בתכנית הושק הג'ינגל החדש תחת הסלוגן "בשבילך ובשבילי" שילווה מעתה ואילך את שידורי התחנה. "הרעיון בגינג'ל ובסלוגן להדגיש את המחוייבות של הרדיו רק למאזינים ולא לפוליטיקאים או לבעלי הממון", מסבירים ב'קול ברמה'. את הגינג'ל עיבד והלחין יואלי דיקמן עם טובי הנגנים והמוזיקאים בניהם הגיטריסט אבי סינגולדה יוסף חיים שוואקי וחיים ישראל. "עבדנו על הגינגל חודשיים", מספרים ב'קול ברמה', "הוא מגיע בחמש ורסיות: חסידי אלקטרוני מזרחי שקט ואינסטרומנטאלי.

הגינג'לים החדשים – האזינועו"ד אריאל דרעי מנכ"ל התחנה אמר בשידור כי המחוייבות והקשר הבלתי אמצעי למאזינים הוכיחו את עצמם כמתכונת הטובה ביותר להצלחה ואנחנו בהחלט מתכוונים לחגוג את תחילת העשור השני של הרדיו בסדרת אירועים ותוכניות מיוחדות הכל יחד עם המאזינים ומתוך כוונה להמשיך ולהעמיק את החשיפה של קהלים חדשים ואיכותיים לרדיו כפי שקורה כבר היום.

צפו בתיעוד

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עלו והצליחו

    עלו והצליחו אל תתנו לאף אחד לשבור אתכם

    עלו והצליחו |
    הגב