4 נערות יהודיות נהרגו בטבח בפלורידה

ארבע נערות יהודית נהרגו בטבח שאירע אתמול בתיכון בפלורידה.17 נרצחו באירוע בו נטל ניקולס קרוז בן ה-19 את האקדח שברשותו וירה לכל עבר

ארבע נערות יהודית נהרגו בטבח שאירע אתמול בתיכון בפלורידה.17 נרצחו באירוע בו נטל ניקולס קרוז בן ה-19 את האקדח שברשותו וירה לכל עבר. ניקולס שלמד בתיכון נעצר זמן קצר על ידי המשטרה.

בין ההרוגות באירוע היא אליסה אל-האדף, בת 15: יהודייה אמריקנית שלומדת זה שנה ראשונה בתיכון היוקרתי בפלורידה. סבתה ויקי אל-האדף אמרה לרשת WSVN-7 News שטרם איתרו אותה "אנחנו מחכים לשמוע ממנה. הם מנסים לזהות את הגופות, ואנחנו ממתינים כאן לראות אם נוכל לשמוע איזו מילה, כל דבר", אמרה הסבתא הכואבת "אנחנו לא יודעים כלום. תמצאו אותה בחיים! אנחנו יודעים שהיא נעדרת. אנחנו לא יכולים למצוא אותה. הטלפון שלה אותר בבית הספר".

בין ההרוגות בטבח היא מדו פולק, בת 18: יהודייה אמריקנית, תלמידת שנה אחרונה בתיכון בפארקלנד. בן דודה רובין מייזנר כתב בפייסבוק : "אם מישהו ראה או שמע מבת הדודה שלי מדו פולק אנא הודיעו לי או למשפחתי. היא הייתה בדאגלס. אנחנו דואגים מאוד. כל דבר יעזור. אנא שתפו את הפוסט הזה".

גם ג'יימי גוטנברג, בת 15 נהרגה בטבח: הרב שועי ביסטון אמר ל-ynet שג'יימי חגגה בת מצווה בבית הכנסת המקומי לפני שלוש שנים. "אבי המשפחה עזב את ישראל כדי שלא לחשוף את ילדיו לטרור ותראו מה קרה. אנחנו גרים בפרבר.

רב מקומי יצר הלילה קשר עם המשפחה מישראל, הורי התלמיד הישראלי שנהרג, ונפגש עמם.

בך הכל 6-7 נפגעים יהודים ברצח הנורא.

צפו בוידאו מהטבח:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.