4 נפצעו בפיגוע דקירה נוסף ברעננה

בוקר של טרור גם ברעננה: מחבל דקר ארבעה בני אדם ברחוב ירושלים בעיר, אחד מהם נפצע באורח קשה. המחבל נוטרל{פיגוע רודף פיגוע}

אירוע נוסף ברעננה תוך שעות: אחרי שהבוקר (שלישי) התנפל מחבל בסכין על עוברים ושבים מול העירייה, התקבל דיווח על מחבל נוסף שדקר ארבעה בני אדם, אחד מהם נפצע באורח קשה, ברחוב ירושלים בעיר.

הדוקר נתפס על ידי כוחות הביטחון. צוותי ההצלה הגיעו למקום והעניקו טיפול לפצועים, אחד מהם במצב קשה ושלושה מהם במצב קל. כוחות גדולים של משטרה היו במקום האירוע, לאחר הפיגוע שהתרחש מוקדם יותר הבוקר. מנכ"ל מד"א אלי בין מסר כי "מצבו של אחד הפצועים, שתקוע לו עדיין סכין בעורף, הוגדר קשה. הוא טופל ע"י מד"א והוא בדרכו לבית החולים מאיר בכפר סבא".

כזכור, מוקדם יותר דיווחנו כי לאחר הפיגועים בירושלים, תל אביב, פתח תקוה, קרית גת ועפולה, הבוקר גם העיר רעננה נכנסת למעגל האימה: מחבל ערבי חמוש בסכין החל לדקור עוברי אורח ברחוב אחוזה בעיר ופצע אדם באורח קל.

אזרחים שהיו בזירה ניטרלו את המחבל ופצעו אותו באורח קשה.

ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, אמר לערוץ 2: "בדיוק כשהגעתי לעירייה מהריאיון ראיתי בחור צעיר שניסה להיאבק עם המחבל. הוא סבל משלוש דקירות אבל היה במצב טוב. המחבל שנוטרל נמצא פה על הכביש. אנחנו תגברנו את כוחות הביטחון כבר לפני כמה ימים, כוחות מד"א מיד טיפלו בפצוע".

מהמשטרה נמסר כי סמוך לשעה 08:50 התקבל בתחנת כפר סבא דיווח על אירוע חבלני- דקירה ברח' אחוזה 98 ברעננה. כוחות גדולים של משטרת מרחב שרון בפיקוד ממ"ר שרון תנ"צ קובי שבתאי במקום.

מתחקור ראשוני עולה כי צעיר תושב מזרח ירושלים יליד 93' הגיע לתחנת אוטובוס ודקר אדם שהמתין בה. אזרחים שהיו במקום השתלטו על המפגע עד בוא כוחות המשטרה. הפצוע פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי.
המפגע פונה אף הוא לקבל טיפול רפואי כשמצבו קשה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.