ארבעה רבנים שהתמודדו לתפקיד רב העיר נעצרו

משטרת ישראל עצרה הבוקר 4 רבנים שהתמודדו לתפקיד רב העיר, בחשד לעבירות מרמה, הפרת אמונים, זיוף והתחזות

חוקרי המשטרה עצרו הבוקר, בתום חקירה מורכבת, ארבעה רבנים מערים שונות, בחשד כי השיגו במרמה "תעודת כושר", המקנה להם יכולת להתמודד על תפקיד ציבורי בכיר – של רב העיר.

עפ"י החשד, הארבעה השיגו במרמה את "תעודת הכושר", מבלי שנכחו בבחינות ההסמכה ואף בשיטות נוספות, הכוללות זיוף הרישום של ציוני המבחן, שליחת אדם אחר במקומם לבחינה שהתחזה להם ואף פניה ישירה לבודק המבחן, במטרה "שיקל" בבדיקת המבחן ובמתן הציון.

בתוך כך, בלשי יאח"ה בלהב 433, עצרו הבוקר את ארבעת החשודים וערכו חיפוש בבתיהם, במטרה לתפוס מסמכים אשר עפ"י החשד קושרים אותם לעבירות המיוחסות, הכוללות: מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, רישום כוזב במסמכי תארגיד , התחזות כאדם אחר וזיוף בנסיבות מחמירות.

במשטרת ישראל מדגישים, כי החשד הנו כלפי החשודים עצמם ולאורך כל החקירה מראשיתה , זכו לשיתוף פעולה מקצועי מהרבנות הראשית לישראל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בחינות רבנות

    פשוט ולא צריך להיות גאון למעלה מ 50% מתעודות שנושאים אנשים למינהם כרבנים הינם שקר הכול על בסיס שמור לי ואשמור לך ואם יכנסו לעובי הקורה השם ירחם מה עוד יגלו על כן מעולם הציבור החרדי המצומצם ויראי השם וחושבי שמו לא הכיר בבמה הזאת שנקראת רבנות ראשית ולא דרכה כף רגלם שם רק לפני חודש נאשם זקן הרבנים הרב בקשי בזיוף 5000 תעודות כרבנים כביכול שמעתם טוב 5000 תעודות

    אבי |
    הגב