לפנות בוקר: המשטרה עצרה את הבחור החשוד בתקיפת הגר"א דויטש

נפילתו ופציעתו של הגר"א דויטש: בשכונת רמות בירושלים נעצר לפנות בוקר בחור החשוד בביצוע התקיפה. כל הפרטים

המשטרה עצרה את הבחור שחשוד בתקיפת הגר"א דיישט במוצאי שמחת תורה בישיבת פונביז'.

בערב התלוננו בני משפחתו של הרב דיישט במשטרה על התקיפה , כעבור כמה שעות , לפנות בוקר נעצר הבחור בביתו בשכונת ברמות בירושלים.

כזכור,  בהפלס פורסם כי ר' אשר דיישט הופל במוצאי שמחת תורה בדרכו לישיבה, נפילה שבעקבותיה נזקק הרב דויטש לטיפול רפואי בידו כאשר ידו גובסה למשך מספר חודשים.

עצרת מחאה המונית התקיימה אמש בהיכל הישיבה בבני ברק, בהשתתפות רבני הישיבה ומאות מתלמידיה.

הכינוס נפתח באמירת תהילים וסליחות כאשר לפני העמוד ניגש הגאון ר' אהרון זאב גוסברד, כשלאחר אמירת התהילים נשא דברים הגאון ר' שמואל מרקוביץ שהביע מחאה חריפה על ביזוי כבוד התורה, ואמר כי בגלל הנפילה יהיה חסר את הנשיאת כפים בברכת כהנים של ראש הישיבה, ואת היד שכותבת חידושי תורה, והוסיף כי "זה פגיעה עצומה בכל לומדי התורה".

בפעם הקודמת עם מרן הגר"ע יוסף זה עבד. במערכה הנוכחית ניסיון לשחזר את ההצלחה בהזמנת נציגים מהגוף הבוחר של ירושלים בשעות האחרונות לבתיהם של הגראי"ל שטיינמן והגר"ח קנייבסקי לקבל את ברכותיהם.

בחלק מהמקרים התשובה היא חיובית לחלוטין. למרות שחלקם משתייכים לציונות הדתית הם מבטיחים כי יתמכו במועמדים של הציבור החרדי. גורמים חרדים משדרים אופטימיות בשיחה עם 'קוקר': "הגעתם של כמה מחברי הגוף הבוחר לבני ברק עשויה להוביל לבחירת נציגי הציבור החרדי לרבנות ירושלים"

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רגע, אז מי בדיוק המחבלים כאן?
  גם השונאים הם מחבלים?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מסתבר שלעילוי כזה יש חבורה שלמה מתי יש דין מוסר ומתי זה מצווה…

  נכס |
  הגב
  • הדיוט סגור פיך בא ונעשה לדבר בלימוד למשך דקה עם אחד מקטני תלמידיו

   י |
   הגב