רה"מ חנך את האגף הממוגן בביה"ח ברזילי באשקלון

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו השתתפו בטקס פתיחת המחלקה לרפואה דחופה בבניין האשפוז הממוגן בבית החולים ברזילי באשקלון

בצל ההתעסקות התקשורתית בפרשות נתניהו –  ראש הממשלה בנימין נתניה השתתף בטקס פתיחת המחלקה לרפואה דחופה בבניין האשפוז הממוגן בבית החולים ברזילי באשקלון:

"אנחנו ממגנים את בית החולים כי זוהי חובתנו הבסיסית – להבטיח את ביטחון אזרחינו, זו החובה הראשונה של כל ממשלה, אבל הפעולות בהגנה לא מייתרות את הצורך, בעת הצורך, בהתקפה", אמר רה"מ.

רה"מ התייחס למתיחות בגבול הדרום ואמר: "כשעזבנו את רצועת עזה, היה לחלק מהאנשים עדיין שמץ של תקווה שבצד השני יבחרו לעלות על מסלול של חיים שלווים. מהר מאוד הסתבר שדווקא החששות היו מציאותיים. שלטון החמאס וארגוני הטרור הפכו את רצועת עזה לחבית נפץ. אנחנו בונים בתי חולים, ואילו הם בונים מנהרות טרור וטילים.

על מתקפת הגראדים בדרום אמר רה"מ: "איננו מתכוונים לעבור לסדר היום על הניסיונות להפר את ריבונותנו או לפגוע בחיילינו ותושבינו, ואנחנו מוכיחים זאת פעם אחר פעם. כל מעשה תוקפנות מצד גורמי הטרור, נתקל בתגובה נחושה ועוצמתית מצידנו, מצד צבא ההגנה לישראל וכוחות הביטחון.

רה"מ הזהיר את החמאס: "לא נקבל זליגות, לא נקבל טפטופים, לא נקבל מטענים על הגדר כמו בסוף השבוע האחרון. מי שפוגע בנו – ייפגע בעצמו. מי שלא פועל להרגעת הרוחות, אלא בוחר להצית להבות – יישא במלוא האחריות. אנחנו נמשיך מצידנו להגן על מרחב הדרום ולהוסיף לחזק את אשקלון".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.