שבוע וחצי להילולה הגדולה במירון: ההכנות בעיצומן

10 ימים להילולת התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי במירון, וההכנות לקליטת רבבות העולם מירונה בשיאן.

לקראת הילולת הרשב"י במירון משלימים כוחות המשטרה, ההצלה, הכיבוי ו'הכנסת אורחים רשב"י' במירון את הכשרת השטח למען עמך בית ישראל העולים להתפלל בציון הקדוש ביום ל"ג בעומר.

בארגון אור הרשב"י ו'הכנסת אורחים רשב"י' הפועלים במשך כל השנה במירון, נערכים לחלק למעלה מ-100 אלף מנות לקהל הרחב בליל וביום ל"ג בעומר וגם בשבת לאחר ההילולא לכבוד התנא האלוקי ולזכות עם ישראל, ולמעמד התפילה המרכזית בפתח המערה עם גדולי ישראל שליט"א.

צילום: הכנסת אורחים רשב"י מירון

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בקשה נחוצה לתושבי חו"ל שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה וכ"ש בקודש הקדשים באתרא קדישא מירון דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו הסמארטפאון ודומיהן ח"ו. ובזכות הקדושה ומסירת נפש נזכה לאף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל. ולתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי. בקשה אל כבוד העסקנים החשובים: בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל. ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  בקשה נחוצה לתושבי חו"ל שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה וכ"ש בקודש הקדשים באתרא קדישא מירון. דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו הסמארטפאון ודומיהן ח"ו.

  ובזכות הקדושה ומסירת נפש נזכה ל-אף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל.
  ולתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי.

  בקשה אל כבוד העסקנים החשובים:
  בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל.
  ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה הזאת בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בקשה נחוצה לתושבי חו"ל שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה וכ"ש בקודש הקדשים באתרא קדישא מירון דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו הסמארטפאון ודומיהן ח"ו. ובזכות הקדושה ומסירת נפש נזכה לאף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל. ולתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי. בקשה אל כבוד העסקנים החשובים: בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל. ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  בקשה נחוצה לתושבי חו"ל שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה

  וכ"ש בקודש הקדשים באתרא קדישא מירון

  דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו הסמארטפאון ודומיהן ח"ו.

  ובזכות הקדושה ומסירת נפש נזכה לאף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל.

  ולתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי.

  בקשה אל כבוד העסקנים החשובים:

  בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל.

  ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל

  כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב