תמו החיפושים: אותרה הגופה העשירית

בתום חיפושים נרחבים, אנשי יחידות החילוץ איתרו הלילה את הגופה העשירית בסמוך לנאות הכיכר אשר דרומית לים המלח. המשטרה חקרה את מנהלי המכינה ומבקשת להאריך את מעצרם

בתום חיפושים נרחבים, אנשי יחידות החילוץ איתרו הלילה את הגופה העשירית בסמוך לנאות הכיכר אשר דרומית לים המלח. מדובר ככל הנראה בגופה העשירית מבין הקורבנות שנספו באסון נחל צפית.

המשטרה חקרה אתמול שלושה מאנשי הצוות של של המכינה, שניים מהם נעצרו ואחד שוחרר למעצר בית. המשטרה צפויה לבקש במהלך היום להאריך את מעצרם.

הבוקר הותרו לפרסום שמותיהם של הנערות והנערים שנהרגו באסון:

– אלה אור ז"ל, תושבת מעלה אדומים, יעל סדן ז"ל, תושבת ירושלים מעיין ברהום ז"ל, תושבת ירושלים, רומי כהן ז"ל, תושבת המושב מאור, צור אלפי ז"ל, תושב מזכרת בתיה

שני שמיר ז"ל, תושבת שוהם ,גלי בללי ז"ל, תושבת גבעתיים, אגם לוי ז"ל, תושבת המושב חירות שבשרון

במקביל, שוטרי ולוחמי ממשטרת ישראל ביחד עם מתנדבי יחידות החילוץ עסקו אתמול במקביל לחילוצים בנחל צפית שבערבה, במספר חילוצים של נהגים שנסחפו עם רכבם בכבישי הדרום.

סמוך לישוב עין תמר, נמצאה על ידי מתנדב חילוץ של משטרת ישראל משאית הפוכה והנהג שלה לא נמצא שם.

במהלך החיפושים שנערכו בסמוך למשאית ההפוכה, נמצאה גופה, שאינה של נהג המשאית שהתהפך והיא הועברה למכון לרפואה משפטית להמשך זיהוי.
לנוכח העובדה שמדובר באיזור ממוקש לצד הגשמים העזים שירדו בלילה, הוחלט שהחיפושים אחריו יחלו היום עם אור ראשון על ידי שוטרי משטרת ישראל ומתנדבי יחידות החילוץ ביחד עם יחידת יעל של הצבא.

המשטרה מבקשת מהציבור להישמע להנחיות המשטרה ולא להגיע לאיזור ים המלח והערבה, מאחר והיום צפוי מזג אוויר סוער והזרימה באיזורים אלה עזה ומסוכנת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.