חידון הטוויטר של 'אקטואליק': הציוצים הגדולים של השבוע

כמידי שבוע, 'אקטואליק' מגיש את הציוצים הטובים ביותר בטוויטר החרדי השבוע, ולא רק. אל תפספסו

עקבתם השבוע אחרי הציוצים של שלל העיתונאים ואישי הציבור בטוויטר? לא? עוד יותר טוב. בשביל זה אנחנו כאן, כמידי שבוע, עם הציוצים הבולטים של השבוע, וכרגיל – עם קאץ' אחד: לא נכתוב לכם מי כתב מה. האם תוכלו לנחש לבד?

ובכל מקרה, כמידי שבוע, התשובות יופיעו בסוף בסוף.

 

מי כתב: זה לוקח לו המון זמן אבל כתב האישום נגד שרה נתניהו מוכיח: מנדלבליט לא מחשבן לאף אחד.

מי העלה את הדבר הבא?

מי כתב: קבלו סיפור לילה קצר: יוסי דייטש נפגש בצהריים עם אריה דרעי וביקש את תמיכתו לראשות העיר ירושלים. משם המשיך לפגישה אצל אלי ישי. לא יודע מי יעץ לו עצת אחיתופל כזו אבל כששניהם ישמעו אחד על הפגישה של השני כנראה לא תהיה לו תמיכה מאף אחד

מי כתב: רון חולדאי, ראש עיר כ"כ הרבה שנים, מתעלם באופן גורף מהתקשורת החרדית. כנראה שקשה לו להתמודד עם שאלות ועם מה שמכונה "עיתונות", לכן הוא מתראיין רק אצל רזי שם הוא מקבל ליטוף מחבק. כל בקשה לראיון נענית בשלילה באופן גורף. ביזיון.

מי כתב: הגעתי לביקור תנחומים אצל הרב אדלשטיין, ראש ישיבת פוניבז' וראש מועצת גדולי התורה הליטאית, על אבלו הכבד בפטירת בנו הרב יוסף ז"ל. נפעמתי מאישיותו המיוחדת במינה, מהצניעות, הפשטות, ומגדלותו העצומה בתורה, אותה תורה שמייחדת אותנו כעם יהודי, בארצו ובמדינתו.

מי כתב: ראש עירית תל אביב רון חולדאי אסר היום את קיום האירוע 'משיח בככר' בככר רבין,  בהפרדה. אני מציע שיאסור גם את הקרנת משחקי המונדיאל בעירו,  שבהם קיימת הדרת נשים מובהקת ולא רק הפרדה. במקביל הגיע הזמן שיפנה את תפקידו בתום הקדנציה ויתן הזדמנות שווה לאשה למלא אותו.

מי כתב: ומתברר שמי שיזם את כל הבלאגן ופנה לחולדאי לבטל את הארוע זו שדולת הנשים מיסודה של הקרן לישראל חדשה. יופי. דברו איתי עוד על אהבת חינם.

מי כתב: אני אקח סיכון כאישה ליברלית ואף פמניסטית ואודה שאין לי בעיה עם אירוע בכיכר לחרדים בהפרדה ואני גם לא מבינה מה היה דחוף לראש העיר לבטלו וכן אני גם בעד מירוץ לנשים וכל מיני פעילויות אחרות לנשים בלבד.

 

עליתם על זה? לא? הנה התשובות:

 

מי שחושב שמנדלבליט לא דפק חשבון לנתניהו הוא מיכאל שמש

אלדד יניב הוא זה ששיתף את הציוץ הבא:

מי שעלה על זה שפגישה עם דרעי ועם ישי בטווח של שעה היא עצת אחיתופל הוא יקי אדמקר

רפי פרלשטיין הוא זה שנעלב מרון חולדאי

מי שהגיע לביקור תנחומים אצל הגר"ג אדלשטיין וכתב על זה הוא ישראל כץ, שר התחבורה

גם יצחק נחשוני לא מת על רון חולדאי

ינון מגל עלה על חשיפה משלו

ודווקא הח"כית מירב בן ארי היא זו שהפתיעה

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.