לפיד מפתיע: נצביע נגד חוק הגיוס

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד בהצהרה מיוחדת על חוק הגיוס: "נצביע נגד החוק, אחרי הבחירות הממשלה בראשותי תעביר את החוק"

הולכים לבחירות? לאחר שהבטיח לתמוך בהעברת חוק הגיוס,  יו"ר יש עתיד יאיר לפיד מסר בהצהרה מפתיעה בכנסת כי יש עתיד תצביע נגד חוק הגיוס. "אחרי הבחירות ממשלה בראשותי תעביר את חוק הגיוס בלי קומבינות", אמר לפיד ובכך מבצע את הזיג זג הפוליטי הגדול ביותר של השנים האחרונות.

לדברי לפיד: "גמרנו לחכות. גמרנו להיות פראיירים שלהם. יש עתיד תצביע נגד חוק הגיוס".

עוד הוסיף לפיד: "לפני חודש עמדתי פה ודרשתי שנתניהו יתחייב בקולו שהחרדים לא יקבלו פיצוי כספי בקומבינה תמורת חוק הגיוס. כי זה מה שהם הבטיחו לחרדים. הם אמרו להם: "אל תדאגו לגבי הסנקציות הכלכליות. נעביר לכם את הכסף מתחת לשולחן." זו קומבינה. אמסלם אמר את זה בקולו בוועדה. מול המצלמות. זה לא חוק גיוס. זה חוק גיוס כספים. אנחנו לא ניתן את ידינו לזה שמשתמטים יקבלו כסף מהמדינה. שכספי המיסים שלנו, יממנו השתמטות.
גמרנו לחכות. גמרנו להיות פראיירים שלהם. יש עתיד תצביע נגד חוק הגיוס.

לסיום הצהיר לפיד: "נלך לבחירות. אחרי הבחירות ממשלה בראשותי תעביר את חוק הגיוס בלי קומבינות ובלי רמאויות. הגיע הזמן לרפא את הפצע הזה בחברה הישראלית".

חבר הכנסת אופיר אקוניס בתגובה: הודעת לפיד – הזיגזג הפוליטי הגדול של העשור

שר המדע אופיר אקוניס (הליכוד) אומר בתגובה להודעת לפיד בנושא חוק הגיוס שזוהי ההוכחה הנחרצת לחוסר מנהיגותו ולצביעותו של לפיד. במקום לעמוד על עקרונותיו הוא בחר לנהוג כאחרון העסקנים הפוליטיים. מהיום אימרו על לפיד: עסקנותו – אומנתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.