5 טיפים לעיצוב הבית מאת עופר שבירו

בימינו לא צריך להיות מעצב פנים כדי לשדרג את המראה של המרחב בו אנחנו מתגוררים ומבלים זמן רב מדי יום, וגם לא צריך סכומי עתק כדי לעשות זאת – כל שנדרש הוא מעט יוזמה, טביעת עין חדה ויצירתיות מבחינת רעיונות לעיצוב הבית. אבל גם מי שלא ניחן ביצירתיות גבוהה יכול להפוך את הבית שלו לאסתטי להפליא, וזאת בזכות האינטרנט הגדוש ברעיונות, ובפרט מוצעים לכם 5 טיפים לעיצוב הבית מאת עופר שבירו, מנכ"ל משותף (ביחד עם אחיו יאיר) של "שבירו גלאס 55", אחת מחברות הזכוכית המובילות בישראל (ומי שעומד מאחורי פירמידת הזכוכית מרהיבת העין השוכנת במתחם סינמה סיטי בראשל"צ ומהווה את סניף הדגל של אפל בארץ).

1. חיפויי קיר מזכוכית

המלצה בולטת של עופר שבירו היא על חיפויי קיר מזכוכית.

חיפויים אלה, שמגוון רחב שלהם ניתן למצוא בקטלוג של שבירו, מוסיפים לכל מרחב בו הם מותקנים ברק, בוהק, תחושת ניקיון ומראה מודרני, כשבזכות הטכנולוגיות החדשניות ניתן גם להוסיף עליהם הדפסים דיגיטליים ובכך לשדרג אותם לרמה של לא פחות מיצירת אמנות.

חיפויי הקיר מזכוכית מתאימים במיוחד למטבח ולחדר הרחצה, אולם בבתים רבים תמצאו אותם גם בחדרים אחרים – ותיווכחו כי הם יפים בצורה בלתי רגילה.

2. עופר שבירו ממליץ – אריחים ענקיים

טרנד בולט נוסף בימינו עליו ממליץ עופר שבירו הוא אריחי ענק.

אריחים ענקיים מתאימים במיוחד למרחבים גדולים יחסית ובפרט לסלון או לפינת האוכל, אולם גם בחדר הרחצה, כל עוד הוא לא צפוף מדי, הם יכולים לחולל פלאים, וכך גם בחדרי שינה.

מומלץ במיוחד לבחור אריחי ענק בסגנון מינימליסטי, כלומר ללא איורים או צורות גיאומטריות (אלא אם כן הדבר משתלב היטב במרחב), כשלגבי הגימור – מט או מבריק – הדבר תלוי בעיקר בטעם של כל אדם ואדם.

3. כיורים משופעים

שם המשחק בעיצוב הבית בימינו הוא לשבור את השגרה ולהפוך כל חלל למרתק. כחלק מהמגמה הזו ישנה נטייה לוותר על קווים ישרים ומבנים גיאומטריים בנאליים, ובמקביל לשנות את הצורה המקובלת של פריטים שונים.

דוגמה מצוינת לכך היא כיורים משופעים (שגם אותם תוכלו למצוא בקטלוג שהרכיב עופר שבירו) – הכיורים גם כך הפכו למושקעים מאוד בשנים האחרונות בכל הקשור לעיצוב, והוספת השיפוע משדרגת מיידית את המראה של חדר הרחצה.

4. גופי תאורה בעיצוב אישי

עוד מאפיין חשוב של עיצוב הבית היא הותרת חותם אישי, ועל כן ממליץ עופר שבירו על גופי תאורה בעיצוב אישי – אופציה המוצעת ביותר ויותר חנויות בתחום ובמסגרתה ניתן לרכוש מספר מנורות לד ולחברן יחד כאוות נפשכם ובכך ליצור גוף תאורה ייחודי ומקורי.

5. שולחנות קפה קטנים

אלמנט חשוב נוסף בעיצוב הבית בימינו הוא גמישות – שולחנות קפה קטנים ניתנים להזזה בקלות ובמהירות ממקום למקום, כך שתוכלו להפוך כל פינה בבית לאזור של התרווחות והתרגעות עם כוס קפה וספר טוב (או מגזין לעיצוב הבית…)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.