שפעת החזירים; אשה חרדית נפטרה

שפעת החזירים: אשה חרדית נפטרהאתמול ועוד מספר נשים מאושפזות במצב קשה. האישה שנפטרה בבית החולים 'בילינסון' משפעת חזירים – היא הגברת חיה אסתר אריה ע"ה אשר מתגוררת בקהילה החרדית בנתיבות, האשה היא אחותו של שדר 'קול ברמה' איציק מצרפי {רוצו להתחסן}

התפרצות נוספת של שפעת החזירים בישראל: שש נשים מאושפזות עם שפעת החזירים בבית החולים סורוקה בבאר שבע ובבתי חולים בירושלים. מצבן של 4 מהנשים מוגדר קשה. חולה נוספת שהועברה לבילינסון לפני כחודש במצב קשה מאוד נפטרה אמש מהנגיף, לאחר שצוותים רפואיים נלחמו על חייה במשך שבועות. החולה שהייתה בשנות ה-50 לחייה סבלה ממחלות רקע.

האישה שנפטרה אתמול בבית החולים 'בילינסון' משפעת חזירים – היא הגברת חיה אסתר אריה ע"ה אשר מתגוררת בקהילה החרדית בנתיבות, היולדת היא אחותו של שדר 'קול ברמה' איציק מצרפי

הלוויתה של חיה אסתר אריה שנפטרה משפעת החזירים תצא מביתה ברחוב שלום בונייך 1 נתיבות בשעה 14:00 אל בית העלמין בעיר.

במשרד הבריאות מאשרים כי מדובר בהתפרצות חדשה של הנגיף וקוראים לציבור ללכת להתחסן.

יצוין כי אף אחת מהנשים שנדבקו בנגיף לא חוסנה.

כאמור, שלוש נשים אובחנו כחולות בשפעת מסוג H1N1 וטופלו בהתאם. אחת מהן היא צעירה בת 25 שנמצאת במצב קשה. היא נזקקה להנשמה ומאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ פנימי.

אישה נוספת בת 57 מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ פנימי בבית החולים בדרום עם גורמי סיכון, והיא מונשמת במצב קשה. עוד שתי נשים מירושלים מאושפזות בבית חולים בעיר ומונשמות כתוצאה משפעת החזירים.

בשנים האחרונות אירעו מספר התפרצויות של המחלה – שעלולה לגרום לסיבוכים קשים ואף למוות – ובשל כך ייבא משרד הבריאות חיסונים מיוחדים המונעים את המחלה. עתה קוראים במשרד למי שטרם עשה זאת – ללכת ולהתחסן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.