60 חרדים התגייסו ל'גבעתי'

בצל המאבק כנגד הגיוס לצה"ל: ביום חמישי האחרון נערכה סדנת הכנה לצבא ל60 בחורים חרדים המתעדים להתגייס לפלוגה החרדית בגבעתי { חרדים לקרבי}

יותר יותר חרדים מתגייסים לצה"ל: למרות המאבק הפנים חרדי כנגד הגיוס לצבא, ביום חמישי האחרון נערכה סדנת הכנה לצבא לבחורים חרדים המתעדים להתגייס לפלוגה החרדית בגבעתי, פלוגת תומר.

את תחילת היום פתח הרב צבי לאו בנושא קידוש שם שמים גם במקום כמו הצבא, במהלך שיחתו השווה הרב לאו את הבחורים החרדים למכבים של ימינו, וברכם בברכת הדרך.

את המשך היום העבירו הבחורים בגבעת התחמושת בשמיעת סיפורם של כובשי ירושלים וגבורתם של הלוחמים והסיעתה דשמיא שליוותה את מלחמתם.

לאחר מכן השתתפו הבחורים באימון קרב מגע וכושר גופני, שנתן להם טעימה קטנה מהמחכה להם במהלך שירותם הצבאי.

את היום הם סיימו בבית במלון ירושלמי, שם נערכה להם סעודה כיד המלך בהשתתפות מפקדים בכירים ואנשי ארגון שחר, שנשאו דברים בשבחם ואומץ ליבם של המתגייסים.
גבעתי 2 גבעתי

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חרדי זה מהות ,ולא רק לבוש….חרדי במהותו אדם שרותח לקיום התורה והמצוות ,הצבא מקום המקרר ביותר בעולם לתורה והמצוות…חרדי בצבא זה כמו מרק רותח במקפיא,שלאחר זמן מועט המרק הרותח נהפך גם כן לקרח של ממש…חרדים פתאים ראו הוזהרתם !!!!! אני חזרתי בתשובה ,ואתם הולכים ליפול שם !!!! חבל עליכם…אתם תפסידו את החיים היפים שיש לכם בעולם הזה ובמיוחד לעולם הבא….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב