67: ראיון יום הולדת עם ראש הממשלה (וידאו)

ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו, העניק ראיון לתוכנית הבוקר של קשת לרגל יום הולדתו ה-67. באולפן: יואב לימור וגלית גוטמן. צפו. { "חוגג עם יין לבן"}

ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו, העניק ראיון לתוכנית הבוקר של קשת לרגל יום הולדתו ה-67. באולפן: יואב לימור וגלית גוטמן.
נתניהו נסע לטיול בגן הלאומי תל גזר." עמדנו שם על יד שער שלמה וראינו איך המקום הקדום והמיוחד הזה מהווה עדות נוספת לקשר העמוק שלנו לארץ ישראל".

נתניהו סיפר על החגיגה ואמר, " זה היה עם כוס יין לבן וטוסט וגבינה, אה… פחות או יותר כמו שאתה זוכר בצבא, אבל עם כוס יין. ועכשיו אני יוצא עם משפחתי האהובה לטיול בחיק הטבע, באחת הערים העתיקות של מדינת ישראל. אתה רואה, אני מנוע מלספר", ורימז על מאבטחי השב"כ.

נתניהו אמר עוד בראיון, "אני מודה כל יום על מה שיש לי. על בריאות טובה, על משפחה נהדרת, שהיא המקור והכוח של העוצמה שלי, כדי לקום כל בוקר חדור באמונה ולהמשיך להוביל את מדינת ישראל, לחזק אותה בכל הדרכים. אני חושב שכשמסתכלים מסביב מבינים עד כמה חשוב שאנחנו חזקים ויציבים ומתפתחים, ובכל אופן המשפחה שלי זה מקור העוצמה שלי, ואני מאוד בר מזל. אז אני לוקח היום אה… את המשפחה, או יותר נכון, הם לוקחים אותי, רעייתי היקרה ואבנר, שהוא חייל קרבי בחמשו"ש, נו טוב מאוד, בחופש לכמה ימים, ויאיר שהוא סטודנט, ואנחנו נצא לארץ. מישהו פעם אמר "יש לנו ארץ נהדרת", נכון?", אמר נתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.