75 חובשי רפואת חירום חדשים ביו"ש הצטרפו למד"א

החובשים החדשים קיבלו במהלך הטקס תיקי עזרה ראשונה מתקדמים וציוד רפואי שיסייע להם בהצלת החיים ומצטרפים לאלפי כונני התגובה המיידית של מד"א ברחבי הארץ הפועלים 24 שעות ביממה,

בשבוע שעבר התקיים טקס מיוחד בנוכחות ראשי המועצות ובכירים מהיישובים לרגל סיום שלושה קורסי חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס של מד"א ביהודה ושומרון. 75 המתנדבים החדשים מהישובים אדם, אלון שבות, אלעזר, אפרתה, בית אל, בית חורון, ביתר עילית, בת עין, דולב, הר גילה, כוכב יעקב, כפר אלדד, כרמי צור, מעלה לבונה, מעלה עמוס, נווה דניאל, נוקדים, עפרה, פסגות, קרית ארבע, תקוע ועוד השתתפו בשלושה קורסים ביהודה ושומרון. בבנימין הקורס התקיים בעופרה, בגוש עציון במועצה ובמעלה אדומים במתנ"ס.

החובשים החדשים קיבלו במהלך הטקס תיקי עזרה ראשונה מתקדמים וציוד רפואי שיסייע להם בהצלת החיים ומצטרפים לאלפי כונני התגובה המיידית של מד"א ברחבי הארץ הפועלים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה ונותנים מענה רפואי מהיר ומקצועי לקריאות חירום תוך שימוש באפליקציה ייעודית שמאתרת את הכוננים הקרובים ביותר לאירוע ומזניקה אותם באופן אוטומטי בזמן אמת.

נציג החניכים, אליהו בן חמו : "ברצוני להודות בשמי ובשם כלל החניכים לכל העוסקים בארגון הקורס – להנהלת מד"א, למועצה ונציגיה וכמובן למדריכים היקרים אשר נתנו לנו כלים כ"כ חשובים על מנת להציל חיי אדם בשגרה ובחירום – לנשים ולבעלים היקרים שנתנו לנו את האפשרות להשקיע ולתת מהזמן המשפחתי על מנת להעניק לאנשים שזקוקים לעוד זמן חיים. בהצלחה לכולם בהמשך הדרך."

מנהל מרחב ירושלים במד"א, שלמה פטרובר: "אני מעריך אתכם על ההתנדבות שלהם, זה לא מובן מאליו. העיסוק של מד"א שונה מגופים נוספים ומתמקד יום יום בהצלת חיים של ממש. יש לכך חשיבות עליונה בייחוד באזור המיוחד הזה. אני מודה לראש העיר ולראשי המועצות על שיתוף הפעולה ומאחל הצלחה רבה לכולנו".

ראש עיריית מעלה אדומים, בני כשריאל : "אני גאה ונרגש כל פעם מחדש להיות נוכח בטקס סיום קורס חובשים בו משתתפים טובי האנשים אשר חרטו על דגלם את הערך החשוב ביותר הצלת נפשות. הגמרא אומרת "כל המציל נפש אחת בישראל כאילו קיים עולם מלא". אני גאה בהם ומוקיר להם תודה על שליחותכם לעם ישראל"

ראש המועצה האזורית מטה בנימין, אבי רואה: "מתנדבי כוחות ההצלה הם אחד מעמודי התווך של העם והחברה שלנו שבנויה על חסד התנדבות ונתינה. אשרינו שזכינו בתושבים מסורים שמוכנים בכל עת ובכל שעה לעזוב הכל ולהגיע כדי להציל חיים. אני מברך אתכם ומאחל לכם שתצליחו בעשייתכם".

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן: "אני מברך את מסיימי קורס החובשים ואת הבחורים מגוש עציון בפרט. הצלת חיים היא ערך עליון-ואתם, שמביאים את הערך למעשה ראויים להערכה והערצה.
עלו והצליחו. "

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אין מילים להערכתי הרבה כלפי כל מי שבוחר לפנות זמן ואנרגיות למען הצלת חיים. על יכולות מופלאות אלה נבנה כוחו המרכזי של מד"א ואני שמח לראות את ההיענות הנרחבת של תושבי יו"ש. מי ייתן ונזכה להמשיך ולפעול למען הצלת חיים בכוחות משותפים."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.