79% מהציונות הדתית: תומכים באיחוד עם עוצמה

79% מהציונות הדתית: תומכים בחיבור בין הבית היהודי והאיחוד הלאומי לעוצמה יהודית. גורמים בעוצמה: "הוכח מעל כל צל של ספק כי הציבור חפץ באיחוד"

79% מהציונות הדתית: תומכים בחיבור בין הבית היהודי והאיחוד הלאומי לעוצמה יהודית. גורמים בעוצמה: "הוכח מעל כל צל של ספק כי הציבור חפץ באיחוד"

סקר שנערך אמש ע"י דיירקט פולס בשעות הערב בקרב 800 משתתפים מאנשי הציונות הדתית, ופורסם הבוקר ע"י העיתונאי יאיר שרקי, מעלה נתונים מעניינים המעניקים סימוכין לדברי אנשי עוצמה יהודית ביחס לחיבור עם המפלגה המשותפת של הבית היהודי והאיחוד הלאומי.

על פי נתוני הסקר, 79% מהציבור הציוני דתי תומך בשילובה של מפלגת עוצמה יהודית ברשימה. 51% מהנשאלים השיבו כי הם תומכים במאמציו של ראש הממשלה נתניהו להביא לחיבור שכזה, וכמעט 40% השיבו כי במצב בו הבית היהודי והאיחוד הלאומי ירוצו בבחירות לבדן, יצביעו למפלגת ימין אחרת.

בעוצמה יהודית מגיבים על נתוני הסקר ואומרים כי "הסקר מלמד את מה שכולנו כבר יודעים משך שבועות, אולם בבית היהודי ובאיחוד הלאומי מעדיפים להתעלם ממנו – רובו המוחלט של הציבור חרד לקולות המחנה הלאומי, חרד מהקמת ממשלת שמאל שתביא עלינו את אוסלו 2, ותומך באופן מוחץ בחיבור בבלוק טכני. האמירות אותן אנו שומעים מקרב גורמים מסויימים בבית היהודי לפיהן אנו איננו ממלכתיים ולפיהן אנו מאבדים קולות לבית היהודי, הן חסרות שחר ויסודן בשקר, ובודאי אינן נאמרות על דעת קהל הבוחרים של הבית היהודי והאיחוד הלאומי, החפץ באחדות למען שלמות הארץ ולמען השמירה על גוש הימין. הוכח מעל כל צל של ספק שציונות הדתית חפצה באיחוד, והגיע הזמן שבבית היהודי ובאיחוד הלאומי יפנימו זאת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.