8 טיפים לאיפור ילדים בטוח בפורים

עור הילדים עדין, רגיש ועלול להיות בסכנה אם לא תקפידו על איפור נכון בחג פורים. בואו לקרוא מה כדאי לעשות וממה מומלץ להימנע בטרם תאפרו את הילדים

חג פורים בפתח והורים רבים כבר עסוקים מהבוקר עד הערב בתכנון תחפושות, הכנת משלוחי מנות, התארגנות למסיבות ותכנון הפרטים האחרונים הקטנים של התחפושת.

איפור ילדים הוא דבר נפלא, צבעוני ושמח אך הוא גם דבר שעלול לסכן את ילדיכם הקטנים במידה ולא תקפידו על מספר כללים. שימוש לא נכון באיפור על עורם העדין של ילדים עלול לגרום לפריחה, לכוויות, לעור שורף ומגורה ועוד.

אתר הקוסמטיקה והטיפוח "LAK" משתף אתכם בכללים שחובה לשמור עליהם בעת איפור ילדים בפורים ובכלל:

1. על הורים לילדים קטנים לשתמש אך ורק באיפור היפואלרגני.

2. השתדלו להשתמש אך ורק באיפור בסיסי כגון שפתון, סומק או עפרון – המנעו מאיפור אותו יש למרוח על כל הפנים כגון מייק אפ ועוד.

3. בטרם תתחילו לאפר את הילדים נקו היטב את פניהם ומרחו אותם בקרם לחות המתאים לעור הפנים העדין שלהם.

4. בדקו את תאריך פג התוקף של המוצרים בהם אתם משתמשים, בכדי לאפר את הילדים, במידה ופג תוקפו של המוצר – המנעו מלהשתמש בו.

5. קיימות ערכות מיוחדות לאיפור ילדים בפורים הנמכרות בחנויות ומאושרות לשימוש על ידי משרד הבריאות, כדאי לנסות להשתמש בערכות מסוג זה לאיפור ילדים קטנים.

6. השתמשו אך ורק באיפור שאתם יודעים וזוכרים איפה קניתם ומכירים את שם החברה המשווקת את המוצר. המנעו משימוש בכל מיני מוצרים לא מזוהים של חברות לא ידועות שאין לדעת כמה זמן ישבו על מדף החנות, מה שמו בתוכם ועוד.

7. השתדלו להשתמש באיפור על בסיס מים או שמן, ניתן להסיר אותם יותר בקלות בסוף היום.

8. אל תסירו איפור מפניהם של הילדים באמצעות חומרים המכילים נתרן, אלכוהול וכו. נקו את פני הקטנים באמצעות שימוש במגבונים נטולי אלכוהול או בצמר גפן רטוב וכמובן בשטיפת הפנים במים וסבון מתאים.

לאתר: טיפת חלב

מחשבון הריון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.