8,304,790 שקלים לחינוך בבני ברק נוצלו ב-100%

בני ברק מצטיינת באופן יוצא דופן עם 100% ניצול תקציבי, וזו בהחלט סיבה לגאווה ישובית"

עיריית בני ברק מצטיינת בפעילויות הרבות והמגוונות בתחומי תכנית 360 לילדים ולנוער והיא עושה הכל לשימוש יעיל ומירבי בתקציב העומד לרשותה למטרות אלו- כך כותבות גב' איילה מנשה, ממונה מחוזית בתכנית הלאומית לילדים ולנוער במחוז תל אביב וגב' חלי ברזילי, סגנית הממונה על המחוז במכתבן להרב שמעון קשש, סגן מנהל אגף החינוך בעירייה ומנהל התכנית בעירייה.
התכנית הארצית לילדים ולנוער, המופעלת בערים רבות, הינה מטעמם של משרדי החינוך, הרווחה, הבריאות, הקליטה וביטחון פנים, כשהתקציב שיועד לבני ברק ממשרדי החינוך והרווחה עמד על 8,304,790 שקלים, ובסיכום לשנת הכספים האחרונה, נוצל התקציב ליעדיו בעיריית בני ברק ב-100%, וכדברי הנהלת התכנית לילדים ולנוער במחוז תל אביב "זו אינדיקציה יפה שניתן ללמוד ממנה ולהשתמש בה ככלי עבודה. אם תמונה שווה אלף מילים, הרי שבני ברק מצטיינת באופן יוצא דופן עם 100% ניצול תקציבי, וזו בהחלט סיבה לגאווה ישובית".
מערך השירותים לילדים ולנוער, הפועל בעיריית בני ברק במסגרת התכנית הלאומית 360, קיבל באחרונה תנופה ושורה של שיפורים ושדרוג כוללני עם שימת דגש חדש על תפקידו של אחראי מענה לילדים ולהוריהם, לאחר סדרה של מפגשים והשתלמויות במסגרות מקצועיות מעולות מהשורה הראשונה. לצורך זה פעלו צוות ההיגוי והרב שמעון קשש, מנהל התכנית בבני ברק לבניית מערך הכשרה לאחראים על המענה, ובכך להעניק להם כלים למצויינות, ומאידך גיסא ל"ייקר" ולמצב את מקומם של העובדים התורמים מזמנם ונותנים את המיטב שבהם למען הצלחת התכנית. במסגרת זו הוחלט לקיים מפגשים יחודיים בהם ניתנת הזדמנות ללמידת עמיתים וכן קיום סדנאות ודיונים בסוגיות שונות, וכך, ניתן לשפר באופן משמעותי את השירות הניתן לילדים והוריהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.