במלאת עשור לפעילותו: בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' פותח את שנת הלימודים עם כ-500 תלמידות

בין המסלולים הנפתחים החודש בסניפי בני ברק וירושלים: אדריכלות פנים, תקשורת חזותית, ארט דירקטור, פרסום, פלנינג, קופירייטינג, איור דיגיטלי, פיסול דיגיטלי, אנימציה בדו מימד, אנימציה בתלת מימד, מולטימדיה, עריכת וידאו, הפקת וידאו, צילום וידאו, צילום סטילס ניו מדיה, עיצוב, בניית וקידום אתרים

בית הספר למקצועות עיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' פותח את שנת הלימודים העשירית עם כ-500 תלמידות אשר לומדות במגמות השונות וזוכות לקבל את הכלים המקצועיים ביותר, בהתאמה חרדית מושלמת.
'סיעור מוחות' אשר לו סניפים בירושלים ובבני ברק, פותח בחודש הקרוב כ-20 מסלולים בהם נלמדים מיטב מקצועות העיצוב והתקשורת ובהם: אדריכלות פנים, תקשורת חזותית, ארט דירקטור, פרסום, פלנינג, קופירייטינג, איור דיגיטלי, פיסול דיגיטלי, אנימציה בדו מימד, אנימציה בתלת מימד, מולטימדיה, עריכת וידאו, הפקת וידאו, צילום וידאו, צילום סטילס ניו מדיה, עיצוב אתרים, בנית אתרים, קידום אתרים וכל עולם הWEB-. חרף היותו של בית הספר מקצועי ביותר, הוא מותאם לצביון הרוחני הגבוה, תוך שמירה על סביבה מוגנת ונקיה מאינטרנט פתוח והקפדה על כללי ההלכה וגדרי הצניעות.
בית הספר למקצועות העיצוב והתקשורת 'סיעור מוחות' שנפתח לפני 10 שנים, התפתח עד מאד בשנים האחרונות תוך הוספת מסלולים חדשים והצטרפות תלמידות רבות והוא עומד בכותל המזרח של עולם התקשורת החזותית כאשר תלמידות "סיעור מוחות" מבוקשות ביותר בענף ההכשרה המקצועית ובכל תחומי התקשורת החזותית והניו־מדיה.
בית הספר זוכה לשבחים רבים מצד גורמי המקצוע בתחום, כאשר רק לאחרונה שיבחה בוחנת ממשלתית את פעילות בית הספר והפליאה את היכולת לשמור על אורח החיים החרדי תוך התמקצעות מקסימאלית וציינה את התרשמותה שנובעת לאחר סיורים בכל בתי הספר בארץ, ובסיעור מוחות היא רואה את הרמה הגבוהה ביותר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.