חברי הוועד לגפני: "בזכותך השגנו תקציב נוסף לאבטחת ההר"

במפגש שהתקיים בכנסת הודו ראשי הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים ליו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב גפני על פעילותו ומאמציו שהשיג תקציב של כ-2 מיליון ₪ לאבטחת הר הזיתים

ראשי הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים התארחו בלשכתו של יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני בכנסת והודו לו על פעילותו המאומצת להשגת תקציב אבטחה משמעותי נוסף למען הר הזיתים.
באחרונה פעל ח"כ הרב גפני, הודות לפניית הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים, להשגת תקציב של כ-2 מיליון ₪ נוספים לפרויקט האבטחה בהר הזיתים, וזאת בשל המחסור התקציבי שגרם לפעולת אבטחה שאינה מספקת.
במפגש שהתקיים בכנסת השתתפו יו"ר הוועד אברהם לובינסקי שהגיע מארה"ב וכן חברי הוועד בישראל, הרווי שוורץ ויעקב וונדר. ראשי הוועד הודו לח"כ הרב משה גפני על פעילותו. יו"ר הוועד אברהם לובינסקי אמר כי "כפי שידענו לאורך כל השנים, אתה איש ציבור ראוי ביותר, החלטי ורציני ובזכות זה שלקחת נושא הר הזיתים לטיפולך יוכלו אלפים לעלות ולהתפלל בקבר יקיריהם ובקברי גדולי ישראל מכל העדות והמגזרים ביותר בטחה".
ח"כ הרב גפני הודה לראשי הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים על פעילותם המאסיבית למען הר הזיתים ואמר כי "בזכותכם אושר התקציב. אתם אלו שדחפתם והובלתם לכך. נושא האבטחה חשוב מאוד ואמשיך לסייע ולעמוד לימין הר הזיתים".
הוועד להגנת הר הזיתים שהוקם בשנים האחרונות בידי האחים אברהם ומנחם לובינסקי פועל גם באמצעות לחץ בינלאומי על הגורמים השלטוניים בישראל כדי שזו תאשר פעילויות למיגון ההר ולשמירה על ניקיונו וכבודו של המקום שליבם של יהודים רבים עורג אליו. בוועד חברים גם אישי ציבור בולטים ובהם יו"ר ועידת הנשיאים מר מלקולם הונליין.
הודות לפעילות הוועד צומצמו במעט האירועים הביטחוניים בהר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.