אבוטבול מזים את השמועות: “לא נחקרתי”

מספר רוכשי דירות בפרויקט סאטמר שנמצא בעין הסערה נחקרו היום במשרדי להב 433 ותושאלו על רכישה הדירה. ברשת הופצו שמועות כוזבות על כך שראש העיר בית שמש נחקר אף הוא. בשיחה לאקטואליק מזים ראש העיר את השמועות

פרשת בית שמש מסתעפת: מצעד הנחקרים בלהב 433 נמשך גם היום. מספר רוכשי דירות בפרויקט סאטמר שנמצא בעין הסערה נחקרו היום במשרדי להב 433 ותושאלו על רכישה הדירה.

בשעות האחרונות הופצו שמעות כביכול שראש העיר אבטובול וסגנו נחקרים כעת במשרדי להב 443. בשיחה ל’אקטואליק’ מזים אבטובול את השמועות: “הכול שקר וכזב”, הוא אומר. “אני בכלל ממשיך בעשייה. אתה כעת תופס אותי באמצע ביקור שאני עורך בהקשר לעובדות למען התושבים ואני מאחל שכל הפרשה תיהיה מאחורינו וכולם יצאו בשלום”.


אמול דווח כי מעצרו של יו”ר ועדת תכנון ובנייה משה מונטג בבית שמש החשוד בקבלת שוחד בתמורה לקידום פרוייקט מגורים בשטח ציבורי הוארך עד ליום חמישי. לטענת המשטרה קיים עילה מעצר מובהקת באשר לשיבוש הליכי חקירה.

השופט גיא אבנון החליט היום בדיון להשאיר את משה מונטג לחמישה ימי מעצר ואת חלקם עדיין מתקיים הדיונים ואת חלקם החליט לשחרר למעצר בית

‏החשוד השני: לייב ולדמן, יזם\קבלן החשוד במתן ותיווך שוחד בפרויקט חסידות מהר”א סאטמר ברחוב שפת אמת. מעצרו הוארך עד ליום חמישי.

‏החשוד השלישי: יצחק רבר. עסקן שקישר בין הגורמים השונים בפרשה. מעצרו הוארך עד ליום חמישי.

המשטרה פשטה הלילה על דירות של בכירים חרדיים בעיריית בית שמש, ביניהם בכיר מאוד מהעירייה ששמו אף עלה כמועמד לראשות העיר, עד שירד בסופו של דבר בשל רבני התנועה בה הוא חבר. אותו בכיר היה אמור לצאת הלילה לחו”ל עם שורה של אישי ציבור חרדים לביקור בפולין, אך ברגע האחרון, כאמור – נעצר.

לטענת המשטרה, מדובר בעבירות של שחיתות ציבורית ועבירות של מס הכנסה, והבוקר הם יבאו להערכת המעצר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.