אבוטבול עזב/ה את הקבוצות

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול הודיע לפני זמן קצר על החלטתו לנטוש את קבוצות הווטסאפ החרדיות

פחות חודשיים לפני הבחירות לרשויות המקומיות, ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול הודיע לפני זמן קצר על החלטתו לנטוש את קבוצות הווטסאפ.

וכך כתב ראש העיר באחת הקבוצות: “חברים יקרים . לוקח הפוגה מהקבוצות. צורפתי ונשאבתי עם הזמן לקבוצות רבות מאוד שמצריכות ממני זמן לעבור על כתיבתם של החברים שם גם אם אני לא מגיב .חלק מהדברים חוזרים על עצמם בדיווחי מידע וחיי הסוללה מתקצרים כמו גם הזמן לקרוא חומרים .

“אני חייב להודות” כותב ראש העיר, “שהחכמתי מהדברים כמו גם מהביקורות שאתקן במה שאוכל אך אם יש דברים חשובים אנשים גם בפרטי יודעים להעביר לי .
ולא מתכוון לצילומי מסך.

ראש העיר הוסיף:” כמו כל אדם אני לא חסין ביקורת אני מכבד את זה ובתנאי שזה לא נעשה מתוך זילזול ותיעוב המבוקר ולפעמים אנשים שוכחים שבמשך עשרות שנים בעיריה עשיתי דבר וחצי טוב אבל בלהט הדברים הם מעלימים ומתעלמים ולכן יכול להיות שאקל עליהם אם גם אצא מהקבוצה הם יוכלו להתבטא ביתר חופשיות ו…ארסיות . ולעוות עובדות”.

לסיום, ראש העיר מתנצל בפני הגולשים “אם פגעתי במהלך תפקידי באדם זה או אחר אני מתנצל וגם סולח לכל מי שפגע בי ומבקש לשמור על חברות וידידות גם בתקופת הבחירות הבאה עלינו לשלום
כי שניה אחרי צריכים להמשיך ולנהל את העיר מתוך אחדות לבבות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.