אבוטבול תוקף את אלי פרידמן: “טוב קיבלה סטירה מהדהדת”

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, יוצא בחריפות נגד מפלגת טוב לשעבר בראשותו של אלי פרידמן  –  כך עולה מתוך התכתבות פנימית שהגיעה לידי ‘אקטואליק’. גורמים בטוב בתגובה: “ראש העיר עוד יופתע”

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, יוצא בחריפות נגד מפלגת טוב לשעבר בראשותו של אלי פרידמן  –  כך עולה מתוך התכתבות פנימית שהגיעה לידי ‘אקטואליק’ שבה ראש העיר אבוטבול תקף את המפלגה של אלי פרידמן בבית שמש, וכן מתייחס להתנהלות שלו מול  המועמדת עליזה בלוך.

וכך כותב אבוטבול לחבירו בקבוצה הפנימית: “מרכז הכובד זה הזרם המרכזי החרדי המנסטריים זה שנשמע לגדולי ישראל והשאר רעש וצילצולים. ראו מה קרה לטוב של אלי פרידמן התפוררה. בניין נערים סתירה ( וגם סטירה מהדהדת)”.

אבוטבול ל’אקטואליק’:  הוא השמיץ – אז הגבתי.


גורמים בטוב הגיבו ל’אקטואליק’ “כי הבחירות עוד לפנינו, ויתכן מאוד כי ראש העיר עוד יופתע”.

בהמשך ההתכתבות כתב ראש העיר על עליזה בלוך בהקשר לתמונה בה הושחת שלט פרסומת של רחל עזריה – “בבית שמש מכבדים את עליזה בלוך” .

עוד כתב אבוטבול בעניין עליזה בלוך: “אני מתייעץ גם עם יועצים פוליטיים שנונים שמכירים היטב את המורכבות בעיר וחלק מעיצותיהם לא לתקוף את עליזה היא לא הבעיה”.

על המו”מ עם הליכוד כתב: “צודק משה איפרגן שעלי לעשות מאמצים בסגירת קצוות מול דגל שלומי וליכוד אני יושב שעות רבות לפתור קשיים במו”מ כי הדרישות של דגל זה דברים שכבר אצל אחרים שהצטרפו קודם ולא מוסרי להפר הסכם לכן אני מייצר המון תחלופות יצירתיות ובסוף בעז”ה נגיע לזה אין מה להתפעל ממה שנאמר בתקשורת כי חלק זה פייק ניוז ודברים שמבשלים שם מכיר את זה כי חלק מסויים מתואם איתי לפני שיוצא החוצה וד”ל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.