אבוטובול פוזל לקול הסרוג: נפגש עם ראשי הבית היהודי

בצל הבחירות לרשויות המקומיות  המתקרבות מנסה משה אבוטבול, ראש העיר בית שמש  לכרסם  בכוחה של עליזה בלוך נציגת ‘הבית  היהודי’ לראשות עיר.

ראש העיר המכהן פתח  מטה ייחודי שיפנה למגזר הסרוג ומשם לקושש קולות שיכרסמו בכוח הדתי לאומי.

בראש המטה הדתי- לאומי עומד מוטי עובדיה, יועץ תקשורת שעבד לצד חברי הכנסת של הבית היהודי,  עובדיה יוביל את מסע הבחירות מול הציבור הדתי ויהיה אחראי על פיתוח הקשרים בין אבוטבול למגזר הדתי.

אבוטבול כך טוענים מקרוביו  נפגש עם ראשי סניף ‘הבית היהודי’ בבית שמש ועם נציגי המפלגה, כדי לתכנן שיתופי פעולה ולקבל את תמיכתם לקראת הבחירות.

מוטי עובדיה אמר כי “אבוטבול מושיט ידו לכלל הציבור הדתי הלאומי ומצפה כי בפעם הזאת הם יהיו – מתחילת הדרך – שותפים מלאים בעשיה העירונית לטובת כלל תושבי בית שמש ולצרכי הציבור הדתי לאומי בתחומי הדיור, החינוך, הרווחה ותנועות הנוער”.

ראש העיר אמר  בהקשר למתיחות בין הדת”לים בעיר ואומר “את העבר יש להשאיר מאחור ולא לתת להלך הרוח ולאווירה השוררת ברחבי הארץ להשפיע על הבחירות בעיר. עלינו למנוע קיטוב מיותר בין המגזרים השונים”.

ממטה עליזה בלוך, המתמודדת על ראשות בית שמש, נמסר  לערוץ 7 כי “עצוב שראש עיר מכהן שהוא שליח ציבור, משתמש בספינים שאינם ראויים כמו הספין הנוכחי בדבר הפגישה עם ראשי ‘הבית היהודי’.

“הפגישה לא היתה ולא נבראה. אין שום קשר בין ראש העיר המכהן לבין עליזה בלוך שהיא זו שעומדת בראש ‘הבית היהודי’ בבית שמש. אומנם ראש העיר המכהן כבר מבין שבלוך היא זו שתחליף אותו, אך אין זה עדיין אומר שבגלל לחץ או פאניקה ניתן להפיץ דברים שרחוקים שנות אור מן המציאות הקיימת”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שלום כתב יקר. להבא תבדוק עם מי מר אבוטבול מצולם. להרב אריה מונק מנכל עמותת בית חם המופיע בתמונה אין קשר לבית היהודי.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב