אבטחה רפואית חסרת תקדים שתהיה בהילולת הבאבא סאלי

תתקיים בימי שלישי, רביעי וחמישי (4-6.1). ההילולה תתקיים בכל יום משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הלילה

האירוע השנתי והמסורתי של הילולת הבאבא סאלי תתקיים השבוע בנתיבות. עשרות אלפי המתפללים והמבקרים שיאובטחו רפואית על ידי כוחות גדולים של מד”א, צפויים להגיע למתחם במהלך השבוע ולקיים את המצווה השנתית שתתקיים בימי שלישי, רביעי וחמישי (4-6.1). ההילולה תתקיים בכל יום משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הלילה.

החובשים והפראמדיקים של מגן דוד אדום ייפרשו באמצעות ניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים (כולל 4X4), טרקטורון, תאר”ן (תחנת אירוע רב נפגעים), חוליות עזרה ראשונה ואוהל מרפאה מיוחד שיוקם במתחם – תוך שיתוף פעולה מלא עם כוחות המשטרה, העירייה וגורמים נוספים, במטרה לשמור על בריאות המתפללים. צוותי מד”א יאבטחו רפואית את ההילולה ויגישו, בעת הצורך, סיוע רפואי לכל דורש.

מנכ”ל מד”א, אלי בין: “מגן דוד אדום ערוך לקראת האבטחה הרפואית בהילולה השנתית על מנת להבטיח את בריאותם של עשרות אלפי המתפללים בנתיבות. החובשים והפראמדיקים של מד”א יאבטחו רפואית את ההילולה שתארך שלושה ימים באמצעים לוגיסטיים וטכנולוגיים רבים. אנו קוראים לציבור המתפללים להישמע להנחיות משרד הבריאות בכל הנוגע להתקהלות רבה ולעטות מסכות על מנת להימנע מחשיפה לנגיף האומיקרון.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.