אגו”י מגיבה לדרעי: המומים מהתנהגותו של מר דרעי

בעקבות האיום בתביעה נגד מיכל הלברשטאם ודרישת ההתנצלות מיוסי דייטש – אגו”י לא נשארת חייבת: “דרעי פגע באופן בוטה בגדולי ישראל, השמיץ ברבים את החסידים והוליך שולל את מועמד אגו”י. מכינים נגדו תביעה”

באגודת ישראל מגיבים בדקות האחרונות לאיום בתביעה מצד אריה דרעי נגד מיכל הלברשטאם, ודרישת ההתנצלות מיוסי דייטש: “צר לנו שמר דרעי ממשיך בניסיונותיו לקטב ולהפיץ שנאה בתוך הציבור החרדי. בימים אלה מכינים אנשינו כתב תביעה נגד אריה דרעי על שלל אמירותיו השקריות והנבזיות במהלך החודש האחרון נגד נציגי אגודת ישראל ברחבי הארץ וביזוי אדמו”רים וגדולי ישראל”. “קשוט עצמך ואח”כ קשוט אחרים”.

גורמים באגודת ישראל הוציאו תגובה חריפה אפילו יותר: “אנו המומים ומזועזעים מהתנהגות אריה דרעי שפגע קשות ובאופן בוטה בגדולי ישראל מרנן ורבנן האדמור”ים שליט”א ועתה בא ומוסיף פשע על חטאיו.

“האמירה האיומה שנשמעה מפיו במהלך המו”מ לקראת הסיבוב השני (“מה הבעיה? קצת כבוד? אין בעיה, נעלה לאדמו”רים שלכם ולגעגר’ר רבי ויביאו לה כבוד. אם אתם עוד לא יודעים, אתם הפסדתם אנחנו ניצחנו”) עדיין מהדהדת ופוצעת כל לב. לאן אבדה הבושה? עפרא לפומיה של אדם חרדי בעל תפקיד רם ונציג ציבור.

“עתה משראינו את מכתב התביעה המכוער התגלה קלונו במלואו. מדובר במעשה שפל בו נציג ציבור בכיר, ראש מפלגה חרדית, פוגע במישרין במנהיגי הדור, כ”ק האדמו”רים שליט”א. ולא זו בלבד אלא במקום להכניע עצמו בבושת פנים ולבקש סליחה בתפילה ובתחנונים אולי יחוס ויסלח, הוא לא בוש מלהטיל רפש באחרים ועוד מוסיף בדיות ושקרים שאין הדעת סובלתם.

“הוא שהשמיץ ברבים את החסידים ביניהם נציגי חברי מועצת גדולי התורה ‘שטן בחליפות ארוכות וזקן ארוך’. זה שסירב לקבל לאורך כל התקופה האחרונה נציגיהם ושליחיהם של חברי מועצגה”ת וזלזל בבוז ובעורמה בבקשותיהם של כ”ק האדמו”רים שליט”א.

“הוא שהזהיר בפני כל שאם דייטש ייבחר “ישלוט בנו הרבי מסלונים הקיצוני”, זה שהתגלה כפוי טובה כלפי נציג אגו”י (הרב ליצמן) שהתגייס לטובתו ופעל נגד מניעת חזרתו הציבורית לנצח. זה שהוליך שולל את מועמד גדולי ישראל בכל חודשי הקיץ בהסברי שווא ומדוחים, כביכול יתמוך בדייטש מיד עם תמיכת דגל, אך פעל להרוס כל אפשרות לכך בדילים הרסניים ושקריים.

“זה שהודיע בחודש אלול ש’יוסי דייטש לא יקבל את תמיכתי בגלל שהעז להגיע לפגישה אצל ראש הישיבה הרב יעקב כהן שליט”א בנו חביבו של ראש מועצת חכמי התורה’ – ‘למען ישמעו ויראו’, כדברי דרעי.

“התנהגות זו מוכיחה את עומק דברי מרן הגר”ע יוסף זצ”ל שכינה את דרעי בשעתו “שקרן” ועוד.

“במקום להתפנות מפוליטיקה קטנה לטובת ניקיון שמו מפרשת החקירות והחשדות הפליליות שנקשרים שוב בשמו וגורמות לחילול השם נורא, הוא לא בוחל בשום דרך להמשיך בשקריו.

“עצוב לראות את דרעי נוהג באדמור”ים חשובים כברבנים הספרדים שליט”א אותם נוהג להשפיל באופן קבע במהלך השנים כפי שכבר פורסם שוב ושוב”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הלם

  הגרע’ס לא יודעים להפסיד ליצמן את כל תסכולו מוציא על דרעי לא ילך לו ידיחו את ליצמן מאגודה ולא שכחנו שהצביע לברקת החילוני נגד חבירו פורוש החרדי מר ליצמן איזה עוד שטח אתה רוצה?

  דודו |
  הגב
 2. כרגיל המומים מדבריו של מר ליצמן

  כרגיל המומים מדבריו של מר ליצמן
  ועוד מכנה את אריה דרעי במקום הרב
  בושה
  הבן אדם לא יודע להפסיד בכבוד אז שיאכל את הכובע זה טעים

  אביגדור קליין |
  הגב