אורלי לוי: “אני לא מפותעת מהסקרים”

“יש אהדה מטורפת ברחוב, מתקשרים אלינו אלפי אנשים שרוצים להיות מתנדבים. אנשים רוצים להיות חלק מהדבר הזה. יש לנו כבר בסיס נתונים שאנחנו כל הזמן מוסיפים לו עוד ועוד שמות”

יממה לאחר שסקר של חברת החדשות העניק לח”כ אורלי לוי אבקסיס 5 מנדטים, מבלי שעוד לא קראה לו שם – היא לא הופתעה מכך. “אני הולכת בגדול”, היא אמרה ל’החדשות’.

“סוף סוף סוקרים, כל הזמן רציתי שיסקרו אותי”, סיפרה ל”חדשות”. “האמת היא שאני לא מופתעת, יש אהדה מטורפת ברחוב, מתקשרים אלינו אלפי אנשים שרוצים להיות מתנדבים. אנשים רוצים להיות חלק מהדבר הזה. יש לנו כבר בסיס נתונים שאנחנו כל הזמן מוסיפים לו עוד ועוד שמות”.

אבקסיס מבינה שהדרך עוד ארוכה.”זה לא דבר פשוט, תוך כדי תנועה אני מגלה את זה יותר ויותר, אבל עכשיו אנחנו נכנסים לישורת האחרונה כדי שלא נהיה מופתעים במקרה שהבחירות יהיו מתי שיהיו”, היא א. “זה מגביר לנו את הקצב של העבודה ושל השטח. אנחנו כמובן בונים גם הסניפים הווירטואליים שלנו שכל אחד מהאנשים שמרכיבים אותם יודע מה תפקידו”.

את הקמפיין היא כבר מתכננת בקפידה. “לא תראה בקמפיין פוסטרים שלי בענק, אנחנו נמקד את הקמפיין שלנו בניו-מדיה, ברשתות החברתיות ובכנסים גדולים שאני מתכוונת לעשות. אני לא באה עם גב כלכלי מטורף, ואני אנסה להפוך את החיסרון ליתרון”, הבהירה לוי-אבקסיס. “אני לא אעשה הרבה חוגי בית, אני מקיימת ‘חוגי בית’ לפעילים, אנשים שכבר איתנו, שכל אחד יידע בדיוק מה הוא צריך לעשות, שאנשים יהיו שגרירים בשטח”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.