הקלטה בלעדית: מרן הגר”ח קניבסקי למשה ליאון: “בזכות השבת תיבחר לראשות העיר” – מרן הגראי”ל: לעשות הכל שליאון ייבחר – צפו בתמונות מביקורו אצל גדו”י

המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון הגיע היום (ערש”ק) לביקור אצל גדולי ישראל מרן הגר”ח קניבסקי ומרן הגראי”ל שטינמן, ליאון הגיע מלווה בחברי סיעת יהדות התורה בעיריית ירושלים, יצחק פינדרוס, יוסי דייטש, ישראל קלרמן, שלמה רוזנשטין, שמואל מילר, שבתי מרקוביץ’ ויהודה ארנד.

לאון התקבל בלבביות ובחום בבית הגראי”ל שאמר לו: “חשוב מאד שבראשות העירייה יעמוד יהודי שומר תורה ומצוות”, אמר הגראי”ל. “צריך שמי שעומד בראשות העיר יבין מהי קדושתה של ירושלים, ואת חשיבותה לעם היהודי. ירושלים היא לא כמו כל הערים, היא דוגמה לכל הערים האחרות, ויש חובה להשתדל שמי שעומד בראשה יהיה יהודי שמבין את החשיבות של העיר”.

לאחר שהגראי”ל שמע מפינדרוס כי ברקת עושה הכל בשביל לחלן את העיר, פנה לחברי הסיעה וביקש: “צריך לעשות הכל בכדי שמשה ליאון ינצח, שיהיה קידוש ה'”.

המועמד ליאון התרגש מאוד למשמע דברי הגראי”ל ואמר: “אני מודה על האמון שנותנים בי, ושמח ונרגש מהברכות שקיבלתי”. ונישק את ידי מרן הגראי”ל ויצא עם המשלחת לביתו של מרן הגר”ח קנייבסקי שקיבלו בסוכתו ומזג לו כוסית ואמרלו: “מי ששומר על השבת – השבת תשמור עליו. בזכות השבת אתה תיבחר לראשות העיר. מי שלא שומר השבת – השבת תיפרע ממנו”. (האזינו)

גם חבר העיר ירושלים הרב שלמה רוזנשטיין מטעם חסידות ויז’ניץ, שביקש את ברכת מרן הגר”ח להצלחת להצלחת רשימת יהדות התורה בלפחות 10 מנדטים, השיב מרן: למה רק 10, שיהיה 20″.

לסיום בירך שוב את ליאון בברכה והצלחה, ולפני שיצא אמר ליאון: “בעזרת ה’ אבוא לכאן אחרי הניצחון להודות לכם על כל התמיכה”. הודיע נרגשות.

האזינו להקלטה בלעדית מהביקור אצל מרן הגר”ח קניבסקי:

קרדיט : הנייעס החרדי

צילום גלריה יעקב כהן

IMG_6794 IMG_6800 IMG_6828 IMG_6842 IMG_6853 IMG_6860 IMG_6890 IMG_6911 IMG_6915 IMG_6936 IMG_6940 IMG_6943 IMG_6964 IMG_6983 IMG_7004

סייעו בהכנת הכתבה אבי שיף ועקיבא פלד

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.