צפו: אחרי המהפך ‘שארית’ מציגה: “ועידת הכשרות” (תמונות)

שלושה חודשים אחרי המהפך ב’שארית ישראל’ – גדולי ישראל יתכנסו לחזק ולבסס את מערכת הכשרות במוסדות ובישיבות. הגראי”ל והגר”ח צפויים להשתתף.

במוצ”ש פרשת ויגש תיפתח ועידת הכשרות של ‘שארית ישראל’ בהשתתפותם של גדולי ישראל, ראשי ישיבות, ראשי המשק ויצרני מזון מומחים בעלי שם עולמי בתחום כשרות המזון.

הוועידה, תרכז את מכלול הנושאים הקשורים לכשרות המזון – החל בעדכון בנושאים שונים – בעיות שהתעוררו באחרונה ברכיבים שונים, ויזמות חדשניות שיועלו במגמה לבצר את חומות כשרות ‘שארית ישראל’ במוסדות, ישיבות וקהלים נוספים.

הועידה היא חלק בלתי נפרד מסדרת כינוסים שהחלו במינוי רבנים חדשים ע”י גדולי ישראל לכהן כחברים בבד”ץ ‘שארית ישראל’, הכינוס יתקיים במוצ”ש ויגש למוזמנים בלבד.

צפויים להשתתף: מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן, מרן הגר”ח קנייבסקי, חברי מועצת גדולי התורה, ראשי ישיבות, ראשי מוסדות ורבנים נוספים.

כזכור, בחודש אלול האחרון התחוללו שינויים בבעלות המניות של החברה המפעילה את הבד”צ, והרב רפאל מנת הפך להיות בעל השליטה בה, כחלק מהמהלך צירפה ההנהלה החדשה ארבעה חברים חדשים הכפופים להנהגת הדור, הרבנים: אברהם הכהן רובין, שבח צבי רוזנבלט, ישראל זיכרמן ויחיאל יוסף במברגר.

IMG-20141215-WA0327 IMG-20141215-WA0326

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. “אני לא עם עץ ולא עם ג’, אני עם מי שנלחם מלחמות ד'” אני לא מתערב במחלקות
  “הציונים ובני תיירה מבני ברק שרוצים לגייס את הבחורים הם העמלק והמשומדים של דורנו שצריך
  ללחום בהם ממש הם לא צריכים אותנו בצבא צריך ללחום נגד זה צריך למסור את הנפש על הגיוס”.
  ————————————————————————————

  שוב אקדים שאיני קשור לא ל”ג” ולא ל”זך” ולא ל”עץ” ולא ל”טוב” ולא ל”רע”, אני שונא הטיפשיות שלהם. אני לא מצביע בבחירות. אני שונא אלימות צביעות וקנאות. הישועה לא תצא מהבני ברקים החזונישיקים ולא מהאשדודים הצבועים ולא מהבני תיייייירה. יש שם רעידת אדמה שכמוה לא הייתה מעולם. כל אחד עושה מה שליבו חפץ.

  זה הרבה שנים שלצערנו הרב, חינכו דור שלם של בני תיירה ובפרט החינוך הליטאי במקומות כמו בבני ברק, קרית ספר וכו’, לשנוא, לבזות, להשמיץ, לרדוף, ולהכות, ולשרוף ספרי צדיקים, ולדבר לשון הרע על כל איש אמת, וחז”ל נותנים לנו סימן לידע אם האדם באמת תלמיד חכם או רק נראה כך מבחוץ: “תלמידי חכמים מרבים שלו’ם בעולם” דהיינו כל מי שהוא התלמיד חכם אמתי מרבה שלו’ם ולא מחזיק במחלוקת ח”ו יודעים שהוא באמת ת”ח, לא משנה באיזה מקום בעולם, וזה כולל כל יהודי שמזדמן על הדרך…

  אבל עתה לצערנו נראה שנתקיים בנו “כאשר עשה כן ייעשה לו” אוי לנו מיום הדין שכך בא עלינו להרים יד על מרן הצדיק השרף גדול דורנו, יחי אדונינו מורינו ורבינו צדיק דורנו בזכות תורתו. מראים לנו מן השמים שאנחנו לא נזלזל על שום צדיק לא משנה אם הוא מירושלם או מבני ברק וכו’ ליטאי חסידי ספרדי תימני וכו’

  אני זוכר איך הם היססו בשמות גנאי נגד כ”ק האדמו”רים ז”ל, הם עוד בכינוים כופר, אפיקורס, ספרדי,עם הארץ, חסיד, פשרן, פריינק, ומזרחיניק, חבדניק, ועוד כל מיני כינויים בכל השמות הק’ ואלו גם שרפו את תמונותיהם ברבים. למרות שכל זה היה פרי הסתה של יחיד , שהרי גם שאר הרבנים שלא הסכימו עם דרך הרבנים האלו היה זה בבחינת מחלוקת לשם שמיים אבל לא התפרקות ושנאה תהומית חינם.. ובוודאי שלא התבטאו חיצונית נגד כל אותם רבנים שירשו את “מקומו” שתקו בטח לא מחו. עכשיו העולם הליטאי מתפלג, ולא רוצים שום קשר יותר עם המחבלים תבינו!

  עד לאיפה הגענו עם המושחתים האלה? איזה מהסיקריקים המנובלים העז להצית והשליך בביזיון את הגיליונות וספרים הקדושים של גדולי דורנו האדירים שליט”א? רבם דקרו!!! חילול שם שמים ברבים!!! עת שמד ר”ל ? מבזים כסדר מרן הצדיק מירושלים, הבני תורה של היום הם ה’פירות’ החינוך הליטאי שלהבני תיירה! בלי שום צניעות!!! על מי יש להתלונן? הגרמנים אתו כך, וכשהנאצים החלו בשריפת ספרי יהודים, אמר מי שאמר “במקום ששורפים ספרים בסוף ישרפו שם אנשים יהודים” מחריד… יש דין ויש דיין, מי יודע איזה צרות ח”ו יבוא עכשיו מהשמים לנקמת הביזיון התורה הקדושה. אני הקטן שבקטנים מוחה בכל תוקף, על שלא הזמיו הגאון ר’ שמואל שליט”א להספיד בהר נוף, אנחנו חייבים לקדש שם שמים.

  אבל אנחנו חייבים לזכור בכל עת וכל רגע שזו לא הדרך של הקב”ה. הדרך בחסד כדרכו של אהרן הכהן, המנהיג הדור במדבר, היה אוהב שלום ורודף שלום… כדכתיב בקש שלו’ם ורדפהו, ורק אז.. עיני ד’ אל צדיקים וגו’ אבל זה אך ורק אחרי שיש שלום בעולם. היהדות החרדית עברה ועוברת טרגדיה / שואה רוחנית, ירחם השם. יש אנשים חכמים, מכובדים ויראי ד’ מעדיפים לא להימנות על חברתם, זו היא הבעיה הגדולה של כולנו. ואנחנו מתלהבים אם מעשיהם של העסקנים והרודפים את הרבנים הצדיקי הדור.

  לשנוא, לקלל, לרדוף, לשרוף ספרים הקדושים, לבזות, ולתן מכות רצח, לרדוף צדיק הדור מירןשלים? הרי זה החינוך שאתם הבני תיירה נתחנך לדור שלם של בני תיירה של היום … עכשיו פתאום כולם “מגנים ומוחים”… אם המנהיגים והעסקנים נתנו דוגמא אישית כזאת (לשנוא, לקלל, לרדוף, לבזות, לתן מכות רצח, מוציא שם רע, ולעשות מעשים מזעזעים,) מה יעשה הבן ולא יחטא?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב