אחרי הניצחון – ברקת פותח פה על ליאון ומשלחיו: “הוא היה כלי משחק של דרעי וליברמן, קומבינה שבאה להשתלט על ירושלים” • מטה ליאון: הוא עבריין בחירות סדרתי

אמנם הוא ניצח, אבל הוא נפנה גם לזרוק אבן אחרי הנופל:

בראיון מיוחד ל”ישראל היום” תוקף ראש העיר ירושלים ניר ברקת את שולחיו של משה ליאון, ומתייחס לכך שניצב מולו אדם שהתגורר כל חייו בגבעתיים: “זה רק מראה את הרדידות של העסקנות שהיתה בכל התהליך הזה, שמעתי שהוא לא היה מעוניין בזה בהתחלה. הוא היה מריונטה. ממש כלי משחק בידי דרעי וליברמן. זו היתה קומבינה שבאה להשתלט על ירושלים עם המון כוח פוליטי וחיבור עסקני גדול”, אמר ברקת.

לשאלה האם הרגיש כי דרעי וליברמן באו לבחירות האלה במטרה “לגנוב” את העיר, השיב ברקת: “לצערי, כן. הנטל העיקרי נפל על הכתפיים של ליברמן . הם באו עם אינטרסים לא טהורים למען ירושלים. הרגשתי שאני חייב להגן על ירושלים בזמן שבו מישהו בא לעשות סיבוב על העיר”.

ברקת הוסיף ואמר: “אני חושב שהמערכת הציבורית הארצית צריכה לשאול את עצמה מדוע הייתי לבד במערכה הזו. בגלל מבנה הפריימריז רוב חברי הכנסת לא היו אקטיביים בבחירות. העובדה שהייתי לבד מול הקומבינה הזו היא דבר שאני לא בטוח שכולם היו עומדים בו”.

ממטה ליאון מסרו בתגובה: “ברקת עבריין בחירות סידרתי ובשבועות הקרובים יתברר איך רמס את חוק מימון הבחירות ברגל גסה ומה גרם לחסידויות גור ובעלז לא לתמוך בליאון”.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.