אחרי הפגנת האתיופים: ראש העיר ניקה את הזבל

ראש עיריית פתח תקווה מר רמי גרינברג, ירד אל השטח ופגש את המפגינים, ולאחר דקות ארוכות של הידברות, כשראש העיר מביע הזדהות עמוקה עם כאבם על הריגתו של הצעיר, החלו המפגינים להתפנות

אמש התקיימה הפגנה סוערת בצומת סירקין בפתח תקווה של בני העדה האתיופית על הריגתו של סלומון טקה בידי שוטר. ההפגנה נמשכה שעות ארוכות אל תוך שעות הלילה, כשהמפגינים מבעירים צמיגים וחוסמים צירים מרכזיים.

כשההפגנה נמשכה לאחר חצות הלילה, עלה חשש בקרב הנהלת עיריית פתח תקווה כי העיר תתקשה לתפקד בבוקר שאחרי, לאחר שצירי הכבישים לא פונו וצמיגים המשיכו להישרף כמו גם חפצים שונים שעמדו במרכז הצירים במקביל להפגנה שנמשכה.

ראש עיריית פתח תקווה מר רמי גרינברג, ירד אל השטח ופגש את המפגינים, ולאחר דקות ארוכות של הידברות, כשראש העיר מביע הזדהות עמוקה עם כאבם על הריגתו של הצעיר, החלו המפגינים להתפנות.

ראש העיר הזעיק את מכבי האש, ויחד עם צוותי הניקיון העירוני החל לפנות את ערימות הזבל והחפצים שנערמו על הכבישים. מספר תושבים מהעיר שנכחו במקום, עמדו נדהמים מול המחזה וציינו כי לא האמינו שראש עיר בישראל מסוגל לוותר ככה על כבודו האישי ולהצטרף לפועלי הניקיון כדי לפנות צירים וכדי שתושבי העיר יוכלו לפתוח את היום החדש בצורה נעימה ובחופשיות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.