אחרי הפסילה: המועצת של דגל מתכנסת

מועצת גדולי התורה של “דגל התורה” מתכנסת בשעה לכנס בחירות יחד עם מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט”א

מועצת גדולי התורה של “דגל התורה” מתכנסת בשעה לכנס בחירות יחד עם מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט”א ובראשם מרן שר התורה הגר”ח קנייבסקי שליט”א ומרן ראש הישיבה הגר”ג אדלשטיין שליט”א.

בכינוס ה’מועצת’ של ‘דגל התורה’ משתתפים: הגר”ח קנייבסקי, הגרי”ג אדלשטיין, הגרב”ד פוברסקי, הגרב”מ אזרחי, הגר”י שיינר, הגרמ”ה הירש, הגרמ”צ ברגמן, הגר”ד כהן, הגר”י זילברשטיין והגרמ”י שלזינגר. הח”כים: גפני, מקלב, ואשר והמזכיר אברהם רובינשטיין.

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השיר הזה ע"י הזרם המרכזי היום זה תנועת עץ הבני תורה "עץ" יהודים של פעם, שהם חרדים כמו פעם, צדיקים כמו פעם, עובדי ד' כמו פעם, מדקדקים בכל התורה כולה כמו פעם, הם היחידים בדורינו שהם חרדים לדבר ד'. ולכן החרדים החדשים [חדש אסור מהתורה] וחבריהם מהדת החדשה בפאניקה גדולה, אדירה, ומשתוללים, ומכים את ציבור בני התורה, שסך הכל רוצים להיות חרדים כמו פעם... ולא חרדים חדשים @ -כמו - הרצל וחביריו שר"י [email protected]בן גוריון וחביריו שר"י, [email protected] גפני שר"י, [email protected]דרעי שר"י, [email protected]פינדרוס שר"י, [email protected]יענקושי שר"י..

  השיר הזה ע”י הזרם המרכזי היום זה תנועת עץ הבני תורה “עץ” יהודים של פעם, שהם חרדים כמו פעם, צדיקים כמו פעם, עובדי ד’ כמו פעם, מדקדקים בכל התורה כולה כמו פעם, הם היחידים בדורינו שהם חרדים לדבר ד’.

  ולכן החרדים החדשים [חדש אסור מהתורה] וחבריהם מהדת החדשה בפאניקה גדולה, אדירה, ומשתוללים, ומכים את ציבור בני התורה, שסך הכל רוצים להיות חרדים כמו פעם…
  ולא חרדים חדשים –
  @ -כמו – הרצל וחביריו שר”י
  [email protected]בן גוריון וחביריו שר”י,
  [email protected] גפני שר”י,
  [email protected]דרעי שר”י,
  [email protected]פינדרוס שר”י,
  [email protected]יענקושי שר”י..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לחילול שבת הם לא מתכנסים, לגיוס השמד הם לא מתכנסים, רק לכם וכבוד זה בזיון בהקב"ה

  וד”ל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב