איום: “נחשוף שחיתויות בוועדת הרבנים לענייני תקשורת”

בעקבות חסימת קו ‘מרכז החדשות’ אמש, הופץ הבוקר מכתב ובו איום בחשיפת שחיתויות בוועדת הרבנים לעניני תקשורת והקמת וועדת רבנים אלטרנטיבית

המאבק בין קווי הנייעס לוועדת הרבנים לענייני תקשורת עולה מדרגה. לאחר שוועדת הרבנים חסמה(שוב), את קו ‘מרכז החדשות’, מאיימים הבוקר גורמים שונים לחשוף שחיתויות שמתקיימות, לדבריהם, בוועדה.

כזכור, וועדת הרבנים לענייני תקשורת – המהווה את הגוף היחיד אשר רשאי לאשר או לחסום מספרי טלפון לחיוג ממכשירים כשרים – לא מאפשרת שיחות ממכשירים כשרים לקווי הנייעס. כדי להתמודד עם הבעיה נוהגים בעלי הקווים להחליף את מספר הטלפון של הקו, ולאחר “שנתפסים” על ידי וועדת הרבנים, הם משנים שוב את המספר – וחוזר חלילה.

אמש, נחסם על ידי וועדת הרבנים קו ‘מרכז החדשות’ המזוהה עם דגל התורה. חסימת הקו הכעיסה מספר גורמים שבתגובה הפיצו הבוקר מכתב ובו הם מאיימים בחשיפת שחיתויות שמתקיימות, לדבריהם, בוועדה.

לטענתם, בימים הקרובים הם יפיצו הקלטה של שיחה שנערכה עם מזכיר וועדת הרבנים, הקלטה שתוכיח לציבור את השיקולים הזרים שמנחים את הוועדה.

מנסחי המכתב מבטיחים בסיומו כי בימים הקרובים הם יפתחו במו”מ עם חברות התקשורת הגדולות במטרה להקים וועדת רבנים חדשה. וועדה, שלטענתם, תהיה נקייה מאינטרסים צרים ומשיקולים שלא מן העניין.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אליהו פרויליך תפסיק עם השטויות חבל עליך פעם היית עושה דברים טובים…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב