סדקים בקואליציה: איילת שקד יוצאת נגד השר המתדרך

 בעקבות הטור של סימה קדמון, פרסמה שקד פוסט בפייסבוק בו היא יצאה חוצץ נגד השר המתדרך

גורמים בקואליציה מסרו לעיתונאית סימה קדמון כי שקד לא תפיל בכוונה את הממשלה אבל היא מייצרת כל הזמן דרמות, כדי שיהיה ברור שהיא הסמן הימני של הממשלה ולא סער או אלקין שעושים סיכומים עם המשותפת.”

בעקבות הפרסום, פרסמה שקד פוסט בפייסבוק בו היא יצאה חוצץ נגד השר המתדרך. “אחד השרים, נקרא לו ״השר המתדרך״ אמר לסימה קדמון עליי את הדבר הבא ״לנסוע לאבו דאבי ולהגיד דווקא שם שלא תהיה מדינה פלסטינית, זו או חבלה מכוונת בהסכם שלום טרי ועדין או אי הבנה מוחלטת איך עובדים יחסי חוץ של מדינה״.

ובכן,  כתבה שקד כדאי לו – לשר המתדרך, לקרוא את הנקודות הבאות:

1. סגן ראש הממשלה ושר הפנים האמירתי התקשר אליי אתמול אחרי שחזרתי לארץ ואמר לי בין היתר את הדבר הבא: ״נכנסת ללבבות של העם האמירתי, הבאת לנו ולארצך הרבה כבוד״.
אני לא חושבת שהשר המתדרך קיבל אי פעם כזו שיחת טלפון.

2. האמת שלי היא אותה אמת גם בישראל וגם באיחוד האמירויות. כשנשאלתי בראיון האם תקום מדינה פלסטינית עניתי שלא. האמירתים מעדיפים לשמוע את האמת ולא שימכרו להם שקרים דיפלומטיים.

3. באיחוד האמירויות מאוד מאמינים בשלום עם ישראל וביתרונות הכלכליים, הצבאיים, החברתיים והמדיניים. זה מה שחשוב להם, ולא דברים אחרים.

אם השר המתדרך רוצה כמה שיעורים ביחסי חוץ אני מוכנה לתת לו. יש לו את הטלפון שלי.

ולסיום, מוסיפה שקד  “מזמינה אתכם לראות את הביתן האמירתי באקספו בדובאי, הם עושים הכל בצורה הכי מקצועית שיש, יש לנו, ובעיקר לשר המתדרך עוד הרבה מה ללמוד מהם”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.