אירוע מחריד: הרוגים בתקרית הסמים בארה”ב – 3 מהם חרדים

מספר חרדים נרצחו באירוע ירי בתוך חנות מכולת של יהודים בג’רזי סיטי.  שלושה חשודים חמושים ניהלו קרב יריות עם המשטרה ובשלב מסויים התבצרו בתוך חנות מכולת של יהודים בג’רזי סיטי.   הערכה היא שפעולה משטרתית נגד סחר בסמים שנחשפה, היא שהובילה לקרב היריות במכולת – כך פורסם ברשת “ABC”.

מספר חרדים נרצחו באירוע ירי בתוך חנות מכולת של יהודים בג’רזי סיטי.  שלושה חשודים חמושים ניהלו קרב יריות עם המשטרה ובשלב מסויים התבצרו בתוך חנות מכולת של יהודים בג’רזי סיטי. למקום הוזעקו כוחות גדולים, כולל כוחות מיוחדים, שניהלו חילופי אש ממושכים עם החשודים.  הערכה היא שפעולה משטרתית נגד סחר בסמים שנחשפה, היא שהובילה לקרב היריות במכולת – כך פורסם ברשת “ABC”.

ממשרד החוץ נמסר: “האירוע עדיין מתנהל. קשה להשיג מידע ויש הרבה מידע שאנחנו לא יכולים לאמת אותו בשלב הזה. אנחנו בקשר שוטף עם הקונסוליה בניו יורק שמנסה להשיג מידע נעדכן ברגע שיהיו לנו פרטים רלוונטים”.

בשיחה עם חדשות 12 סיפר ארי, בן של ישראלית שחיי בניו ג’רזי על רגעי האימה . “אני ממש חצי רחוב מכל היריות”, סיפר. “כרגע צוותים של כוחות מיוחדים מנסים להיכנס ולהוציא את הפגועים, יש פה הסגר לא נורמאלי, יותר מ-200 שוטרים ואמבולנסים שמחכים להוציא נפגעים”.

מדובר בעסקת סמים שהתרחשה בבית קברות סמוך ומשם ניהלו החשודים קרב יריות עם המשטרה ומשם האירוע התגלגל לסופרמרקט הכשר בבעלות יהודי חסיד סאטמר
נשלל כיון לאומני.

בסטאמר אומרים הערב כי לפחות שניים מהנרצחים בתוך הסופר מרקט הכשר, הינם חרדים.

מושל ניו ג’רזי התייחס הערב בחשבון הטוויטר שלו לתקרית. “עודכנתי על המצב המתפתח בג’רזי”, כתב. “המחשבות והתפילות שלנו הם עם הגברים והנשים של המשטרה, במיוחד עם השוטרים שנורו, ועם כל תושבי וילדי בית הספר בעיר שנמצאים כרגע בעוצר”.

“יש לי אמון מלא ברשויות החוק שיבטיחו את ביטחון הקהילה שלנו ויפתרו את המצב”, הוסיף המושל. “היום הזה מזכיר לנו את האומץ ואת ההקרבה שלהם ושל המשפחות שלהם למען הקהילה שלנו”. הנשיא טראמפ עודכן בפרטי התקרית.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.